Nowy stary Długosz12 grudnia 2011

„Pomyślałem, że Nowy Długosz powinien przede wszystkim pozostać Długoszem” – tłumaczy koncepcję swej nowej płyty znany bard „Piwnicy pod Baranami”. I rzeczywiście, nowa płyta Leszka Długosza to przypomnienie jego klasyki.

Słuchacz znajdzie tu dawne „hity”, jak „Karczma Jurgowska”, „Także i Ty” czy „Berlin 2013”. Uwagę przykuwają jednak nowe aranże. Jak zapewnia autor, do pracy nad albumem zaprosił najznakomitszych młodych muzyków z krakowskiego środowiska. Wszystkie prezentowane nagrania zostały zrealizowane na przełomie 2010 i 2011 r.

„Leszek Długosz 2011”, Media Art

Osoby, które za pośrednictwem strony www.farmacjapraktyczna.pl wyślą na adres:
redakcja@farmacjapraktyczna.pl
maila z hasłem: DŁUGOSZ, mają szansę otrzymać płytę w prezencie.

Informujemy, że podane dane osobowe przetwarzane będą przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Bobrowieckiej 6, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.) w celu organizacji konkursu oraz w celu informowania o produktach i usługach spółek należących do Grupy Polpharma.
Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. w określonych powyżej celach.