Czesław Miłosz według Staszka Soyki28 września 2011

W 2011 r. mija 100. rocznica urodzin Czesława Miłosza. Nakładem Universal Music Polska ukazał się album Stanisława Soyki poświęcony twórczości noblisty.

Płyta zawiera dosłownie siedem utworów skomponowanych do wierszy poety oraz bonusową kompozycję w wersji instrumentalnej. Celem wydawnictwa jest upowszechnienie myśli poety i świadka XX w., wielkiego strażnika ojczyzny-polszczyzny, ale też człowieka o wyrafinowanym poczuciu humoru. Album promuje singiel „Na cześć księdza Baki”, który Soyka wykonuje w duecie z Czesławem Mozilem.

„Stanisław Soyka Śpiewa 7 Wierszy Czesława Miłosza”, Universal Music Polska

Osoby, które za pośrednictwem strony www.farmacjapraktyczna.pl wyślą na adres:
redakcja@farmacjapraktyczna.pl
maila z hasłem: SIEDEM, mają szansę otrzymać płytę w prezencie.

Informujemy, że podane dane osobowe przetwarzane będą przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Bobrowieckiej 6, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.) w celu organizacji konkursu oraz w celu informowania o produktach i usługach spółek należących do Grupy Polpharma.
Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. w określonych powyżej celach.