Konkurs „Flegatussin Neoforte” – lista laureatów!23 stycznia 2018

Flegatusin_KartkaKonkurs-copy-1

Z przyjemnością ogłaszamy listę laureatów konkursu „Flegatussin Neoforte”!

Poprawna odpowiedź: 3) 8 mg / 5 ml

Laureatami konkursu są:

Nr Imię i Nazwisko Miejscowość
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
Magdalena Palak
Anna Prętkowska
Katarzyna Paraszewska
Anna Chmielewska
Katarzyna Krygier-Budnicka
Barbara Mantiuk
Jolanta Gozdan
Bożena Raczkowska
Milena Remiszewska
Agata Kujawska
Renata Zaręba
Justyna Romanowska
Anna Lewandowska
Monika Bieńkowska
Katarzyna Bobienko
Natalia Klak
Elżbieta Kuźbiel
Edyta Smyk
Danuta Dąbrowska
Anna Śniadach
Beata Marynicz
Zofia Duszak
Beata Potratz
Ewelina Droś
Kamila Pisarska
Aneta Łagocka
Ewa Czaplicka
Bożena Chwała
Renata Pawlik
Joanna Przychodzień
Agnieszka Stec
Piotr Pilarczyk
Ewa Wawrlecka
Justyna Kuć
Małgorzata Piech
Anna Wojszko
Małgorzata Kiliszek
Lucyna Karwowska
Marlena Rycerz
Agnieszka Rynkowska
Izabela Grzegorczyk
Anna Wójcik
Małgorzata Ignatjuk
Jolanta Werbowska
Piotr Tymoszuk
Anna Matuła-Bury
Dominika Duda
Agnieszka Magda
Karolina Bielaska
Przemysław Pisarczyk
Dorota Zielińska
Katarzyna Ziółkowska
Karolina Wieczorek
Renata Sarna
Monika Michalczyk
Anna Urbas
Małgorzata Wadełek
Barbara Bury
Anna Smagło
Emilia Pawłowska
Wiesława Olejnik
Sandra Rutkowska
Wioletta Żurowska
Aneta Cetnarowska
Anna Guz-Majewska
Agnieszka Muraszewska
Hanna Odważna
Kamila Świercz
Ewelina Waligóra
Agata Lenkiewicz
Monika Plewa
Karolina Ropicka
Edyta Popik
Anna Dawidczyk
Wanda Niedźwiecka
Maria Frank
Agnieszka Szcześniewska
Magdalena Rosiek
Dorota Srumiłło-Górecka
Alina Soroczyńska
Ludmiła Bembnista
Tomasz Wierzbicki
Katarzyna Okoń
Ewa Soroka
Jolanta Olek
Ilona Gazda
Agata Lichtenberg
Halina Sokół
Marta Gałuszka
Danuta Skałacka
Agnieszka Rode-Banaś
Agnieszka Gruba
Katarzyna Kucharska
Halina Białas
Elżbieta Sawicka
Małgorzata Gawlik
Małgorzata Roszko
Barbara Bal
Edyta Górska
Klaudia Radlińska
Tomaszów Lub.
Reda
Gdynia
Sopot
Olsztynek
Białystok
Olsztynek
Białystok
Białołęka
Kuźnica
Janów
Goniądz
Bielsk Podlaski
Platerów
Siemiatycze
Leszno
Janów
Poznań
Olsztynek
Olsztyn
Żary
Olsztyn
Morąg
Morąg
Ostróda
Olsztyn
Działdowo
Ostróda
Frydman
Dęblin
Sędziszów Małopolski
Gostyń
Radzyń Podlaski
Wyszków
Warszawa
Ełk
Ząbkowice Śląskie
Białystok
Mielno
Białystok
Warszawa
Chojnice
Ostróda
Mrągowo
luków
Przemyśl
Rudnik nad Sanem
Mielec
Mielec
Mielec
Końskie
Iława
Koszalin
Gorzów Wlkp.
Darłowo
Darłowo
Grójec
Świnoujście
Dębno
Gdańsk
Ostroróg
Warszawa
Gorlice
Szymbark
Warszawa
Czeladź
Czempin
Słupca
Strzałkowo
Poznań
Koziegłowy
Tarnów
Garwolin
Nidzica
Węgorzewo
Bukowiec
Bydgoszcz
Tuchola
Toruń
Białystok
Janowiec Wlkp.
Olsztyn
Olsztyn
Brzeg
Sanok
Brzozów
Sanok
Tarnobrzeg
Jarosław
Rzeszów
Radzionków
Sanok
Wrocław
Świnoujście
Nowogard
Bełk
Czerwionka
Nowy Targ
Dąbrowa Tarnowska
Łęg Tarnowski

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Regulamin

Wszystkie konkursy >>

Prześlij dalej

Drukuj