Konkurs „Ibufen, 200 mg czopki” – lista laureatów!11 grudnia 2017

IBUFEN-200-KUPON-KON-A6_170816-1

Z przyjemnością ogłaszamy listę laureatów konkursu „Ibufen, 200 mg czopki”!

Laureatami konkursu są:

Nr Imię i Nazwisko Miejscowość
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
Jarosław Kubica
Iwona Pępek
Agnieszka Janowicz
Joanna Pisula
Marta Trzeciecka
Barbara Białowolska
Anna Nowak
Justyna Mzyk
Agnieszka Kopeć
Małgorzata Celej
Alicja Koniuszewska-Ziółkowska
Edyta Miszczak-Kowalska
Joanna Świtek
Małgorzata Kaczmarczyk
Katarzyna Zborek
Grażyna Kloza
Katarzyna Zakrzewska
Karina Skubisz
Beata Niwińska
Jolanta Głowacka
Malwina Szymczyk
Klaudia Kruszewska
Jolanta Konarska
Agata Radziejewska
Sebastian Jeżyński
Małgorzata Korulczyk
Dorota Ulma-Tylek
Justyna Komornicka
Agnieszka Błasińska
Anna Ukaszonek
Beata Kanowska
Krystyna Hackiewicz
Agnieszka Wleklińska
Barbara Pietruszka
Klaudia Warzecka
Anna Wypich
Agnieszka Daniek
Jolanta Kaszuba
Julita Kupaj
Sylwia Żyluk
Ewa Pych
Danuta Osmolińska-Topolska
Urszula Marciniak
Barbara Sowińska
Aleksandra Andrych
Magdalena Mąka
Jolanta Kalicka
Joanna Tarasek
Lidia Styblińska
Marzena Rogalińska
Mariola Jóźwiak
Otylia Hirsz
Bożena Dąbek
Beata Kusa
Elżbieta Matuszewska
Gabriela Bajer
Aleksandra Marczuk
Iwona Koper
Anna Capińska
Marta Daniel
Katarzyna Rogala
Magdalena Adamczyk
Anna Napierała
Marta Olejniczak
Katarzyna Pawluk
Marta Lijewska
Dorota Leśniewicz
Danuta Bukała
Milena Seweryn
Katarzyna Szczepanik
Gabriela Trocha
Tomasz Szuplewski
Daria Łyszkiewicz
Katarzyna Tacik-Naprowska
Marta Kaźmierczak
Emilia Olędzka
Renata Petrowiec
Marta Tobiasz
Katarzyna Górska
Piotr Kroczak
Anna Sobotkiewicz
Klaudia Widera
Magdalena Madej
Agnieszka Karpińska
Ewa Bednarz
Marta Średzińska
Sławomira Maniuk
Zofia Żukowska
Małgorzata Boba
Patrycja Kowalska
Marcin Osowski
Barbara Zając
Anna Murmyło
Kinga Szewczyszyn
Katarzyna Skibińska
Ewa Kamińska
Mariola Sóska
Alicja Ochudło
Grażyna Lubińska
Anna Różniakowska
Jolanta Lubińska
Anna Dalewska
Romuald Dalewski
Emilia Olędzka
Renata Choińska
Renata Lorenc
Paula Finster
Agnieszka Kłos
Agnieszka Gołąb
Elżbieta Hinc-Ostrowska
Katarzyna Barczyńska
Grzegorz Płatek
Marta Rozeńska
Anna Mytkowska
Andrzej Salij
Małgorzata Brojas
Krystyna Banaś-Feluś
Katarzyna Wysocka-Ziółek
Agnieszka Klyszczyńska
Jolanta Leksa
Joanna Kucharczyk
Elwira Cieślak
Małgorzata Skrobirando
Monika Matkowska
Jadwiga Runge
Zuzanna Sadziak
Joanna Klein
Maria Ogórek
Marta Szewczuk-Wgryło
Grażyna Gawłowska-Gawlik
Dorota Rybarczyk
Elżbieta Suchcicka
Grażyna Zalewska
Anna Schmidt
Joanna Balwina-Bartoszyńska
Agnieszka Radowska
Karolina Marynowska
Anna Szurbak
Magdalena Wieczorek
Weronika Chyczewska
Sylwia Kaliszewska
Marta Marek
Helena Kleczokowska-Grabowska
Szymon Kozłowski
Paulina Kuczyńska
Justyna Skrzypek
Marta Rogowska
Paulina Pabich
Magdalena Turek
Katarzyna Urban
Alicja Czyż
Lidia Kiełkiewicz
Anna Ziarnik
Halina Korytkowska
Anna Wojska
Lidia Miller
Maria Malacka-Szandrach
Agnieszka Suchy
Barbara Rembak
Maria Bąkowska
Małgorzata Treter
Teresa Duzowska
Karolina Mędygrał
Justyna Brzuska
Katarzyna Lutomska
Marta Kaleta-Richte
Anna Borowska-Żołnierzak
Kinga Górny
Magdalena Tomasik
Marcelina Dymała
Karolina Kordus
Adriana Szotek
Dagmara Żaczek
Zofia Bonisławska
Małgorzata Borowiecka
Jolanta Szumowska
Julita Kozłowska
Monika Kubiak
Joanna Starczyk
Paweł Górniak
Katarzyna Kwolek
Aneta Sawa
Monika Kucharek
Beata Mariańska
Agnieszka Kielar
Kinga Grzemla
Barbara Kica
Irena Soroka-Pukaluk
Alicja Malicka
Maria Łuczyńska-Picewicz
Danuta Nowakowska
Katarzyna Plichta
Agnieszka Karwowska
Mirosława Sternicka
Karolina Ropicka
Anna Leszkowicz
Iwona Czajka
Anna Zawadzka
Sławomira Bajsert
Ilona Krasoń
Jolanta Typrowicz
Agnieszka Tomasik
Barbara Bednarz
Aleksandra Więcek-Piłat
Danuta Wyczesany
Beata Kuca
Albert Wacławik
Agnieszka Brentek
Katarzyna Jachura
Monika Dworzecka
Agnieszka Zawada
Paulina Podolska
Małgorzata Konik
Bogna Kubica
Agnieszka Margiel
Beata Kałabun
Mateusz Zając
Mariola Szewczyk
Martyna Osiewała
Anna Dembek
Monika Franczak
Beata Białkowska
Elżbieta Rudzik
Tomasz Ryś
Marta Oliwa
Barbara Babac
Patrycja Hojka
Elżbieta Lisek
Joanna Lisek
Joanna Górka
Elżbieta Rybska
Bernarda Żelazny
Małgorzata Wojciechowska
Stanisława Kosińska
Marzena Ambicka-Cibe
Barbara Trent
Roman Tynior
Anna Drozdowska
Justyna Kołek
Dominika Błaszkowska
Bożena Wołoszyn-Boczkowska
Anna Margaj
Małgorzata Janak-Ścibor
Barbara Piekło-Dyś
Marzena Róg
Elżbieta Lenart-Bożyk
Maria Zwolak
Alicja Kania
Ewa Psarska
Jadwiga Gliniewicz
Magdalena Sadownik
Małgorzata Gałaszkiewicz
Alicja Gronowska
Judyta Olber
Natalia Koska
Anna Szadrowska
Izabela Migalska-Łyczko
Anna Praszkiewicz
Joanna Walotek
Bernadetta Zygmunt
Anna Wojciechowska
Monika Bartoszek
Danuta Skałacka
Barbara Pokrzywa
Magdalena Machera
Anna Wegorkiewicz
Małgorzata Mazurek-Hamadai
Karolina Wołojewicz
Dorota Frankowska
Longina Tybel-Brodowska
Agnieszka Goraj-Komodołowicz
Paulina Cicha
Jadwiga Kulisz
Iwona Chmielińska
Kornelia Kubica
Bożena Platschek
Bogusław Szendzielorz
Ewa Jaworowska
Ewa Gałczyk-Leśniewska
Joanna Niewiem
Krzysztof Dąbrowski
Zbigniew Chmiel
Iwona Mura
Teresa Titz
Alicja Kulanek
Leonarda Jacak
Marta Juda
Aniela Brząkalik
Urszula Kubiczek
Aleksandra Szyma-Grzechnik
Joanna Muszer
Mieczysław Bijata
Krystyna Szabelak
Dorota Melon-Gryczko
Małgorzata Kwiatkowska
Agnieszka Łęgowik
Marzanna Dobrowolska-Tabiszewska
Krystyna Górnaś-Salata
Renata Wyrzykowska-Grzebała
Aldona Podstolska-Sosnowska
Barbara Nowak
Krzysztof Marchewka
Marek Pasierb
Henryka Kowalska-Guzik
Bożena Rychowska
Joanna Dragon
Aleksandra Wójcik
Alicja Adamiuk-Kowalska
Dorota Czarnecka
Lidia Szczepaniak
Anna Konstantynowicz
Roman Majewski
Joanna Wiedzielska
Lucyna Garncarz
Anna Deres
Gabriela Garncarz
Ewelina Torbus
Aleksandra Łukaszek-Kolasa
Katarzyna Krupa
Katarzyna Łyś
Alicja Dzieża
Agnieszka Dudzińska
Andrzej Rewieński
Jolanta Płatak
Iwona Hanas
Dagmara Sulenta
Ewelina Post
Jadwiga Talarek
Paweł Gajewski
Katarzyna Szymczak
Krystyna Hartenserger
Krystyna Pasteniak
Paulina Wrona
Joanna Stala
Katarzyna Pilecka
Monika Siemiątkowska
Joanna Domagała
Martyna Lemiesz
Joanna Pomorska
Sabina Wieszczek
Justyna Jędrzejczak
Renata Machera
Krystyna Kamińska-Charytoniuk
Marianna Zaniewska
Joanna Balkus
Oksana Borsuk
Halina Biegajło
Ewa Ambroziak
Renata Kopacz
Anna Pazdan
Ewa Kołecka
Edyta Syrek
Wojciech Rybak
Marta Kuso
Tamara Fiedziuk
Anatol Kierdaszuk
Daniel Kierdaszuk
Teresa Nody
Agnieszka Makosz
Joanna Zagórska
Izabela Gałuszka-Chruściel
Monika Fordońska
Barbara Lustrzykowska
Anna Szurbak
Małgorzata Sałamaj
Agnieszka Juszczak
Halina Łęgosz
Danuta Pikulska-Warzecha
Ewa Wołowska
Magdalena Brieger
Maria Zaborowska
Wiesława Wysaka-Sikorska
Edyta Popławska
Patrycja Stańczak
Maria Turniak
Marta Kędzielawska
Katarzyna Rozborska
Róża Mańko
Grażyna Rydzak
Joanna Zdziebłowska
Pszczyna
Błażowa
Szczecin
Grójec
Radziejowice
Dobra Szczecińska
Bytom
Sosnowiec
Tuchowicz
Sade Budy
Pruszcz Gdański
Góra
Bielsko -Biała
Czerwonka-Leszczyny
Zebrzydowice
Żory
Pabianice
Pasym
Opole
Jedlicze A
Lublin
Ciechanów
Gdynia
Wieruszów
Iława
Lublin
Rzeszów
Dalki
Kielce
Kleosin
Dzierżoniów
Międzyrzec Podlaski
Szczecin
Czechowice-Dziedzice
Chorzów
Świętochłowice
Kołbaskowo
Łomża
Witkowo
Łomża
Ostróda
Szczytno
Lublin
Częstochowa
Kutno
Lublin
Radzyń Podlaski
Bobowa
Sosnowiec
Opole
Łódź
Puck
Przemyśl
Warszawa
Łomianki
Piekary Śląskie
Terespol
Sieradz
Kłaj
Łaziska Górne
Wrocław
Nowa Ruda
Łódź
Szczecin
Czechowice-Dziedzice
Bydgoszcz
Sieradz
Bytom
Starachowice
Kalisz
Głuchów
Skierniewice
Bydgoszcz
Gąsawa
Bydgoszcz
Łosice
Pysznica
Nowy Wiśnicz
Tarnowskie Góry
Łąka Prudnicka
Ełk
Lubecko
Żyrardów
Jarosław
Jarosław
Białystok
Łomża
Łomża
Warszawa
Konin
Mińsk Mazowiecki
Iwierzyce
Wrocław
Wrocław
Starokrzepice
Brodnica
Ostrów Wielkopolski
Żnin
Więcbork
Więcbork
Więcbork
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Łosice
Łomża
Ropczyce
Gorzów Wielkopolski
Kłodawa
Ropczyce
Żnin
Pszczyna
Mielec
Bydgoszcz
Łochów
Brzeg
Grójec
Czeladź
Łomża
Dobrcz
Kielce
Rybnik
Kalisz
Łódź
Pruszków
Bydgoszcz
Czerwionka-Leszczyny
Przemyśl
Knurów
Lublin
Nysa
Włynkówko
Ostrołęka
Ostrołęka
Łosice
Bydgoszcz
Baruchowo
Przerzeczyn Zdrój
Bielsk Podlaski
Przystajń
Gorzów Wielkopolski
Ostrołęka
Bytom
Ostrołęka
Ostrołęka
Ostrołęka
Czernin
Łomża
Ełk
Białystok
Węgrów
Radymno
Wrocław
Sosnowiec
Wasilków
Białystok
Łomża
Trzebiatów
Jarosław
Skarżysko-kamienna
Więcbork
Radom
Stężyca
Ropczyce
Rudzica
Kruszwica
Kleszczów
Ruchna
Mikołów
Węgrów
Ostrów Wielkopolski
Ostrów Wielkopolski
Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice
Białe Błota
Brzozów
Toruń
Kowal
Zgierz
Tczew
Jasło
Strzyżów
Mielno
Knurów
Grębocin
Iskrzynia
Piekary Śląskie
Bochnia
Hrubieszów
Tarnówka
Józefosław
Przedecz
Piotrków Trybunalski
Ostrołęka
Brodnica
Tarnów
Baranów Sandomierski
Lublin
Koszalin
Leszno
Gliwice
Krosno
Brzesko
Będziemyśl
Bytom
Tychy
Tarnów
Tarnów
Pyskowice
Gościeradów
Bydgoszcz
Głogów Małopolski
Jasło
Piastów
Pszczyna
Tarnów
Piszczac
Tarnowskie Góry
Lublin
Grabów N/Prosną
Grabów N/Prosną
Grębocice
Łódź
Poniatowa
Dąbie
Ropczyce
Rychtal
Trzcinica
Kobyla Góra
Syców
Skawina
Skawina
Skawina
Skawina
Skawina
Trzebnica
Trzebnica
Piekary Śląskie
Ropienka
Jasło
Sierpc
Chełm
Włodawa
Hrubieszów
Chełm
Podlesie
Chełm
Chełm
Krośnik
Kolonia-Stróża
Urzędów
Zamość
Zamość
Ostrołęka
Olsztyn
Olsztyn
Iława
Opole
Czeladź
Tarnobrzeg
Krosno
Rzeszów
Rzeszów
Rzeszów
Sędziszów
Częstochowa
Ostrowiec Świętokrzyski
Lubartów
Olsztyn
Skawina
Opole
Kielce
Tarnów
Rybnik
Rybnik
Knurów
Racibórz
Radlin
Krznowice
Pszczyna
Bluszczów
Jastrzębie-Zdrój
Jastrzębie-Zdrój
Rybnik
Tychy
Katowice
Katowice
Jastrzębie-Zdrój
Ornatowice
Pietrowice Wielkie
Pszczyna
Gostyń
Rybnik
Końskie
Skarżysko-kamienna
Skarżysko-kamienna
Mirzec
Skarżysko-kamienna
Skarżysko-kamienna
Ostrowiec Świętokrzyski
Końskie
Końskie
Tarnobrzeg
Tarnobrzeg
Kielce
Staszów
Połaniec
Kielce
Ostrowiec Świętokrzyski
Ostrowiec Świętokrzyski
Kielce
Kielce
Ostrowiec Świętokrzyski
Gdynia
Szczurowa
Grabanów Kolonia
Tarnów
Częstochowa
Rzeszów
Lublin
Zamość
Starogard Gdański
Pruszcz Gdański
Starogard Gdański
Stoczek Łukowski
Kwidzyn
Lublin
Pabianice
Ciechanów
Lublin
Starogard Gdański
Poznań
Potok Wielki
Grybów
Tarnów
Jasło
Toruń
Dąbrowa Górnicza
Gniezno
Kopanica
Siemianowice Śląskie
Kielce
Stary Koniecpol
Elbląg
Gdańsk
Starogard Gdański
Rychliki
Elbląg
Starogard Gdański
Prabuty
Kwidzyn
Bełchatów
Myszenice
Starogard Gdański
Wapno
Biała Podlaska
Biała Podlaska
Biała Podlaska
Kościerzyna
Łuków
Bieliny
Łuków
Toruń
Siedlce
Bielsk Podlaski
Jawor
Kielce
Ostrowiec
Wrocław
Gdańsk
Więcbork
Więcbork
Siedlce
Rypin
Pawłów
Łódź
Witkowo
Rzeszów
Lubartów
Lublin
Łuków

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Regulamin

Wszystkie konkursy >>

Prześlij dalej

Drukuj