Konkurs Starazolin Complete – lista laureatów!13 września 2017

Starazolin_Complete_148,5x105_druk-1

Z przyjemnością ogłaszamy listę laureatów konkursu Starazolin Complete!

Laureatami konkursu są:

Nr Imię i Nazwisko Miejscowość
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
Małgorzata Organiściak
Justyna Kaleta
Julita Sęk
Ilona Walczak
Magdalena Michalska
Aleksandra Andrych
Iwona Hasiec
Alina Wierzbowska
Ewa Kym
Monika Bartoszek
Elżbieta Florek
Bożena Przystał
Daria Wierczenko
Joanna Antkowiak
Sylwia Rojek
Bogusława Stabryła
Iwona Lipińska
Magdalena Białas
Maria Więcek
Patrycja Piech
Dawid Becker
Karolina Zajdel
Katarzyna Kowalska
Jadwiga Katana
Anna Gwardiak
Magda Nalepa
Katarzyna Stefańska
Beata Mękal
Jolanta Konarska
Joanna Pisarczyk
Anna Fabin
Magdalena Bernat
Natalia Kuszewska
Diana Szymała
Beata Mazur
Karolina Pokuć
Joanna Kica
Izabela Bojorek
Agnieszka wójcik
Joanna Zybura
Natalia Kuszewska
Klaudia Dobosz
Mirosława Berger
Magdalena Wilk
Dorota Marcinkowska
Gabriela Eichner
Magdalena Michałowska
Agnieszka Molen
Bernadeta Radoń
Agnieszka Wilk
Kinga Zawodnik
Agata Golak
Małgorzata Bernacka
Jolanta Wencel
Katarzyna Urban
Małgorzata Kiełczykowska
Monika Żukowska
Aleksandra Janyszka
Roksana Wośko
Monika Gortat
Dawid Becker
Anna Amarasekara
Magdalena Płachta
Marta Baran
Aleksandra Wojtyś
Hanna Malinowska-Pieczonka
Dorota Malik
Agnieszka Sakowska
Przemysław Pisarczyk
Diana Bolanowska
Wojciech Pisarczyk
Ola Sado
Ada Krowiak
Anna Radzimowska
Bogdan Bolanowski
Łukasz Radzimowski
Magdalena Kulas
Paulina Fokin
Kasia Izydorczyk
Anna Bolanowska
Paulina Szach
Agnieszka Lewczuk
Katarzyna Paszewska
Sylwia Śródka
Anna Waga
Małgorzata Bugaj
Krzysztof Skiepko
Joanna Maciejewska
Marta Reinhart
Anna Kowol
Zuzanna Buda
Ewelina Chodkowska
Karolina Węgrocka
Karolina Sienkiewicz
Magdalena Dubielecka
Bożena Luboch
Martyna Błazik
Marta Średzińska
Anna Wojska
Magdalena Koźluk
Grójec
Białobrzegi
Ełk
Ełk
Zamość
Kutno
Szczebrzeszyn
Białystok
Pszczyna
Rzeszów
Bochnia
Staszów
Tychy
Tychy
Węgrów
Trepcza
Mława
Sanok
Szczecin
Pszczyna
Tarnowskie Góry
Stężyca
Orontowice
Grójec
Grójec
Warszawa
Grójec
Mysłowice
Gdynia
Czermin
Elbląg
Pniewy
Nowy Tomyśl
Ruda Śląska
Kazimierza Wielka
Legionowo
Katowice
Gorlice
Gorlice
Otorowo
Nowy Tomyśl
Koszecin
Katowice
Błażowa
Jelcz Laskowice
Głogówek
Piekary Śl.
Piekary Śl.
Katowice
Jaworzno
Kozienice
Wrocław
Wrocław
Wrocław
Siedlce
Siedlce
Pruszków
Wróblowice
Łódź
Łódź
Tarnowskie Góry
Płock
Puławy
Stępina
Gdańsk
Lniano
Zawoja
Łosice
Mielec
Rzeszów
Mielec
Rzeszów
Rzeszów
Rzeszów
Rzeszów
Rzeszów
Rzeszów
Góra
Międzybórz
Rzeszów
Góra
Hajnówka
Lubań
Międzybórz
Strzelce Wielkie
Krzepice
Białystok
Rogowo
Stawiszyn
Knurów
Czerwionka-Leszczyny
Kartuzy
Tychy
Pasłęk
Mszczonów
Nowa Dęba
Międzyrzec Podlaski
Białystok
Białystok
Białystok

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Regulamin

Wszystkie konkursy >>

Prześlij dalej

Drukuj