Konkurs „VIVITA Energia i Ochrona” – lista laureatów!30 lipca 2017

Kartka awers Vivita 5

Z przyjemnością ogłaszamy listę laureatów konkursu „VIVITA Energia i Ochrona”!

Prawidłowe odpowiedzi:
1. Suplement diety ViVita Energia i Ochrona to dawka energii (dodaje energii, bo wspiera witalność) każdego dnia dzięki zawartości: Żeń-szenia
2. Który składnik zawarty w suplemencie diety ViVita Energia i Ochrona ma właściwości adaptogenne m.in. pomagając w uodpornieniu na stres i zachowaniu dobrego samopoczucia?:
Eleuterokok
3. Ile składników zawiera ViVita Energia i Ochrona?: 10

Laureatami konkursu są:

Nr Imię i Nazwisko Miejscowość
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
Izabela Bagińska
Ewa Zaborowska-Daniec
Marzena Wasiak
Emilia Muczyńska
Patrycja Kozina
Żaneta Ozga
Milena Bil
Olga Jędrysik
Andżelika Kozieł
Dorota Stachnik
Anna Kulik
Wioletta Kudełka
Dominika Łaszczyca
Alicja Andrzejewska
Patrycja Piwińska
Ewa Szlązak
Filip Wszołek
Magdalena Bącik
Monika Dukowicz
Anna Sekrecka
Ewelina Jutrowska
Michał Kaleta
Monika Bieńkowska
Marlena Jackowska
Kamila Lewandowska
Ewa Pyek
Barbara Bal
Katarzyna Bobienko
Angelina Pączek
Aneta Chartuniewicz
Joanna Chocińska
Joanna Szydłowska
Marta Głód
Marta Witowska
Magdalena Kukla
Justyna Karwot
Agnieszka Sowa-Latos
Katarzyna Ziółkowska
Katarzyna Brożek
Anna Słodkiew
Agnieszka Sołobodowska
Kamila Kasprzak
Barbara Kozyra
Mariola Świerz
Marta Sawicka
Katarzyna Kacprzak
Agnieszka Borkowska-Bregierska
Marzena Szamburska
Julianna Pytlos
Joanna Bugała
Małgorzata Chołaścińska
Joanna Woronowicz
Marta Osuch
Kamila Janocha
Monika Brzostowska
Joanna Brandys
Beata Rumianowska
Magdalena Rachwał
Sylwia Janiga
Marta Bosak
Ewa Gliszczyńska
Krystyna Kołoda
Anna Piszcz
Krystyna Janik
Barbara Janocha
Katarzyna Okoń
Emilia Kabat
Dorota Witkowska
Monika Sankowska
Monika Bąk
Karolina Szyszka
Agnieszka Bardzyńska
Barbara Dulińska
Kowalik Barbara
Joanna Burawska
Bożena Biniewicz
Paweł Gumiński
Marta Bosak
Alicja Kosińska
Barbara Nykiel
Karolina Bryndza
Agata Sowa-Cyran
Agnieszka Dragulska
Katarzyna Krośkiewicz
Ewa Kaczmarek
Justyna Bryk
Katarzyna Dąbrowska
Mariola Michałek
Ewelina Danilczyk
Żaneta Ancipiuk
Elżbieta Radziszewska
Karolina Kantorczyk
Monika Brzostowska
Joanna Nowak
Urszula Kostrzewa
Patrycja Świniarek
Dorota Sobocińska
Maria Muszyńska
Ełk
Ełk
Warszawa
Białystok
Zawoja
Osiek
Skalbierz
Chrzanów
Gołcza
Kraków
Kluczbork
Susiec
Zamość
Szubin
Szubin
Brodnica
Libiąż
Warszawa
Warszawa
Warszawa
Toruń
Rzeszów
Platerów
Białystok
Lidzbark
Ostróda
Nowy Targ
Siemiatycze
Trzciana
Olsztyn
Pruszków
Sokółka
Grybów
Morąg
Siedlce
Chorzów
Wudzyn
Lubawa
Ostrów
Węgorzewo
Lubawa
Puławy
Mszana Dolna
Niedźwiedź
Koło
Brudzew
Malanów
Malanów
Ełk
Mielec
Osielsko
Węgorzyno
Tomaszów Lub.
Kolno
Gołańcz
Niedźwiado
Trzciana
Kraśnik
Przysieki
Białobrzegi
Liszki
Żary
Łuków
Żary
Krynica Zdrój
Olsztyn
Mrągowo
Skwierzyna
Skwierzyna
Stary Dzików
Gorzów Wlkp.
Kraków
Czudec
Lubenia
Zatory
Dobrzyków
Kalisz
Białobrzegi
Warszawa
Rzeszów
Rzeszów
Białobrzegi
Wieliszew
Legionowo
Legionowo
Tomaszów Lubelski
Łukowe
Skórka
Białystok
Kleosin
Poznań
Poznań
Gołańcz
Golina
Konin
Wolsztyn
Bydgoszcz
Włocławek

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Regulamin

Wszystkie konkursy >>

Prześlij dalej

Drukuj