Konkurs „BIOTEBAL” – lista laureatów!12 czerwca 2017

BIO_biotebal_karta_konkursowa-1

Z przyjemnością ogłaszamy listę laureatów konkursu „BIOTEBAL”!

Prawidłowa odpowiedź: LEK

Laureatami konkursu są:

Nr Imię i Nazwisko Miejscowość
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
Aleksandra Pawlukiewicz
Izabela Wawrzaszek
Joanna Wilk
Elżbieta Florek
Justyna Przybył
Anna Kopeć
Dorota Staśkiewicz
Elżbieta Borowiak
Dominika Cząsiorek
Anna Przewoźnik
Jadwiga Walczak-Żydek
Magdalena Kaczorkiewicz-Janiga
Grażyna Zalewska
Irena Chrzanowska
Joanna Ptasznik-Rydz
Agnieszka Gątarska
Natalia Świerczewska
Katarzyna Jóźwiak
Kamil Maluchnik
Marlena Skóra
Marzena Ogrodowczyk
Anna Jagiełło
Bogusława Pietras
Elżbieta Kwarciany
Dagmara Kras
Justyna Topolska
Karolina Wróblewska
Małgorzata Jurek
Dominika Biatko
Anna Siwy
Paweł Karpiński
Jolanta Pieczykolan
Monika Uberman
Małgorzata Pańczyszyn
Magdalena Śnieżek
Justyna Such
Amanda Bielat
Jadwiga Talarek
Anna Balicka
Elżbieta Szwalewska
Dorota Polak
Ewelina Tyszka
Kamila Janocka
Marlena Babicz
Renata Lorenc
Elżbieta Paśko
Karolina Mędygrał
Magdalena Kozłowska
Urszula Czerwińska
Agnieszka Gołąb
Anetta Sobczuk
Paulina Kuczyńska
Milena Antośkiewicz
Urszula Jabłońska
Ewa Rudawska
Marlena Pawlak
Magdalena Komuda
Dorota Janowska
Elżbieta Piskrzyńska
Wioleta Marcińczyk
Kamila Wróblewska
Edyta Mucha
Katarzyna Bijak
Justyna Chrzanowska
Joanna Bielk
Agnieszka Świtała
Aneta Sokalska
Agnieszka Jankowska
Dorota Niemiec
Agnieszka Zawada
Ewelina Woźniak
Marzena Oziobło
Iza Kałamajska
Paulina Struzik
Weronika Markowicz
Beata Bęben
Anna Hołub
Barbara Olejniczak
Julita Sęk
Emilia Abramczyk
Agnieszka Zatoń
Agnieszka Sołobodowska
Irena Żmudlińska
Agnieszka Ćwiek
Konrad Nowak
Magdalena Świercz
Małgorzata Paszko
Marlena Pawlak
Maria Ciesielska
Paulina Zufla
Anna Słomska
Beata Gieszcz
Agata Radziejowska
Edyta Piszczałkowska
Aleksandra Andrych
Sylwia Kalembka
Magdalena Montaj
Ewelina Olszewska
Iwona Małek
Sylwia Kowalska
Monika Pokojska
Anna Tatera-Olszewska
Joanna Groszkowska
Aldona Dudek
Agnieszka Anna Gątarska
Alicja Kwiatkowska
Agata Kierzkowska
Beata Mituta
Urszula Piszcz
Paulina Lipińska
Joanna Drewniak
Kamila Rabiega
Paulina Nowaczyk
Maria Bukiewicz
Magda Rodak
Marta Skowrońska
Adam Żarnowski
Małgorzata Wieczorek
Aleksandra Okrutna
Małgorzata Puch
Bożena Cichy
Katarzyna Musiał
Kasia Czmut
Iwona Surynt
Magdalena Wójcik
Dagmara Cabala
Agata Kawa-Arciszewska
Natalia Stypińska
Malwina Paczkowska
Katarzyna Pałasz
Dominika Dębowska
Maria Grabska
Ewelina Rzeźniewska
Dorota Szumieływiec
Katarzyna Kuryło Krajniewska
Jadwiga Iskrzycka
Baran Anna
Anita Łuka
Agata Bober
Anna Janiak
Witold Szubert
Kinga Biernacka
Aneta Trefon-Janusz
Adam Jurgowian
Agata Zapała
Aleksandra Andrych
Elżbieta Fleszar
Elżbieta Jacek
Ewelina Skica
Marta Górnicka
Poznań
Żołynia
Łańcut
Bochnia
Siemianowice Śl.
Sędziszów
Kraków
Poznań
Międzybrodzie Bialskie
Oświęcim
Kęty
Jasło
Ostrołęka
Pelpin
Poznań
Rzeszów
Stare Kurowo
Gniezno
Olsztyn
Łukta
Olsztyn
Olsztyn
Mielec
Mielec
Jasło
Proszowice
Klimontów
Bydgoszcz
Proszowice
Tarnowskie Góry
Dubiecko
Terespol
Kańczuga
Rzeszów
Rzeszów
Klimkówka
Krosno
Ciechanów
Ciechanów
Skierniewice
Olsztyn
Żyrardów
Kolno
Gnojnica
Ropczyce
Ropczyce
Ropczyce
Świecie
Gniezno
Ropczyce
Sokołów Małopolski
Ostrołęka
Ostrołęka
Ostrołęka
Sosnowiec
Olsztyn
Papowo Biskupie
Ciechocinek
Chełmno
Turośl
Tomaszów Maz.
Tomaszów Maz.
Miechów
Racławice
Miechów
Kozłów
Stargard
Kalwaria
Grodzisko
Głogów Młp.
Kielce
Gorzów Wlkp.
Grudziądz
Toruń
Kosina
Zmysłówka
Grzęska
Strzałkowo
Ełk
Olsztyn
Iława
Lubawa
Ostróda
Stargard
Kutno
Olsztyn
Olsztyn
Czaplinek
Bartąg
Włocławek
Włocławek
Piotrków Trybunalski
Wieruszów
Kutno
Kutno
Dąbrowa Górnicza
Skoki
Iława
Biskupice
Lubawa
Lubawa
Toruń
Lubawa
Lubawa
Boguchwała
Warszawa
Poznań
Poznań
Ząbki
Żyrardów
Łaskaszew
Gorzów Wlkp.
Glinik
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Włocławek
Wieliczka
Radomsko
Dobrzyszyce
Gdów
Gdów
Koszalin
Kętrzyn
Strzyżów
Lubenia
Strzyżów
Ostrołęka
Włocławek
Dąbrowa Górnicza
Władysławów
Szklarska Poręba
Rzeszów
Reptowo
Stargard
Strzyżów
Krosno
Grudziądz
Wrocław
Wrocław
Wrocław
Wrocław
Głogów
Nowy Targ
Niedźwiedź
Kutno
Wrocław
Rzeszów
Nowa Sarzyna
Strzyżów

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Regulamin

Wszystkie konkursy >>

Prześlij dalej

Drukuj