Konkurs „Xylodex” – lista laureatów!10 maja 2017

XYLODEX_KARTKA_KONKURSOWA_06_03_2017-1

Z przyjemnością ogłaszamy listę laureatów konkursu „Xylodex”!

Laureatami konkursu są:

Nr Imię i Nazwisko Miejscowość
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
Justyna Oskroba
Halina Stróżyciska
Małgorzata Kurowska
Aneta Wawrowska
Karolina Redecka
Joanna Kamińska-Hadas
Anna Judejko
Joanna Domańska
Dominika Matyja
Monika Kamińska
Joanna Brzezina
Lidia Żyłka
Katarzyna Żyłka
Anna Haczerska
Lidia Domżar Pogoda
Bożena Gawlik
Adam Potyka
Marta Balas
Joanna Siemonikowska
Joanna Roszuk
Justyna Bajbak
Dorota Mietła
Anna Mira-Baran
Dorota Węckowska
Renata Chylińska
Anna Trzosek
Katarzyna Kamińska
Grzegorz Jodłowski
Barbara Dutka
Beata Badecka
Alicja Lemańczyk
Ola Meyer
Małgorzata Bajorek
Patrycja Czubała
Barbara Szwarc
Roman Draszczyk
Katarzyna Karcz
Kinga Dykas
Małgorzata Szwelk
Ewa Wieruszewska
Olga Gala
Agnieszka Mąka
Zofia Bonisławska
Aleksandra Zubek
Paweł Kania
Monika Kraskowska
Tomasz Skrupski
Małgorzata Dubiel
Katarzyna Marszalik
Maria Zaborowska
Kinga Tudyka
Magdalena Kosińska
Alicja Sobieralska
Justyna Matuszewska
Grażyna Lubińska
Jola Lubińska
Magdalena Bregier
Ilona Skrzyniarz
Karolina Drożdż-Graniczka
Anna Maj-Rogus
Monika Matys
Kamilla Janicka
Magdalena Tomczyk-Wicka
Marzena Meyer
Jowita Underlik
Martyna Klimczak
Kinga Augustyn-Kukuła
Karolina Wójciak
Weronika Szkled
Ilona Wilczyńska
Przemysław Pinczewski
Karolina Kozera
Justyna Garczarek
Edyta Nowaczyk-Rajczak
Barbara Salisz
Iwona Gamrat
Justyna Mazur
Anna Szpunar
Barbara Trząska
Dorota Chróścicka
Wioleta Kasperek
Iwona Miknut
Barbara Miś
Zuzanna Skopek
Renata Kozaczewska
Wiola Cegielska
Joanna Zagórska
Bogusław Wiciak
Justyna Wołkowicka
Elżbieta Małachniej
Małgorzata Szyja
Katarzyna Stasik
Beata Łaznga
Marta Monik
Marzena Rusinek
Sylwia Dygant
Eliza Grzymałowska
Joanna Empel Tarnowska
Ewelina Czechowska
Grażyna Małecka
Chełm
Będkowo
Toruń
Lipno
Toruń
Włocławek
Chełmża
Waganiec
Katowice
Chełm Śl.
Katowice
Katowice
Katowice
Katowice
Katowice
Katowice
Katowice
Toruń
Toruń
Chełmża
Toruń
Chełmża
Toruń
Blizanów
Gorzów Wlkp
Gorzów Wlkp
Tłuchowo
Jabłonka
Jabłonka
Jabłonka
Kartuzy
Kartuzy
Wał Ruda
Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
Dębica
Płock
Inowrocław
Sosnowiec
Krasnystaw
Białe Błota
Białe Błota
Białe Błota
Bydgoszcz
Ruda Śląska
Kraków
Kraków
Więcbork
Bielsko-Biała
Grudziądz
Chełmno
Chełmno
Więcbork
Więcbork
Więcbork
Radomyśl Wielki
Mielec
Mielec
Mielec
Ostrzeszów
Chmielnik
Tczew
Dębica
Miedzna
Czerlejnko
Zubryca Górna
Katowice
Bolesławiec
Kalisz
Kaniusza
Bralin
Krośnica
Krościenko
Chyżne
Rączyna
Albigowa
Ruda Śląska
Rabka- Zdrój
Bielsko-Biała
Żurowa
Gorzyce
Poronin
Konin
Konin
Bieliny
Doruchów
Grajewo
Grajewo
Chełm Śląski
Krzyż Wlkp
Wojcieszków
Bielsko-Biała
Sosnowiec
Zabrzeg
Przysnysz
Przysnysz
Kraków
Żnin

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Regulamin

Wszystkie konkursy >>

Prześlij dalej

Drukuj