Konkurs FLEGATUSSIN – lista laureatów!11 kwietnia 2017

FLE_038_12-2016_FLEGATUSSIN-A6-pocztowka2-v022MM_NSWer2-1

Z przyjemnością ogłaszamy listę laureatów konkursu FLEGATUSSIN!

Nagrodę otrzymali autorzy NAJCIEKAWSZYCH haseł zaproponowanych dla Flegatussinu.

Laureatami konkursu są:

Nr Imię i Nazwisko Miejscowość
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
Anna Chojna
Sylwia Piras
Maria Kwaśniewska-Bizon
Izabela Stoltmann
Ewa Wolińska
Aleksandra Zubek
Iwona Derlatka
Elżbieta Antoszczak
Julian Syczewski
Monika Mattausch
Iwona Szpak
Renata Machera
Aleksandra Ochota
Ewa Soroka
Monika Wolińska
Bogdan Bilski
Anna Koteluk
Zuzanna Buda
Daria Borzyńska
Stanisława Hulbój
Katarzyna Bryndza
Aleksandra Mytlewska
Magdalena Wieczorek
Martyna Szal
Ewa Rudawska-Liszka
Joanna Dziuba
Marta Wojtkowska
Agnieszka Dłużeń
Patrycja Robak
Gabriela Kostańska
Patrycja Gatnar
Agnieszka Florczyk
Monika Stanior
Paulina Koksa
Krystyna Smoleńska
Joanna Dalke
Iwona Trzasko
Łucja Trzasko
Agnieszka Aleszczyk
Ewa Kibiłko
Alicja Kankowska
Aleksandra Wojtyś
Elżbieta Wróbel-Gawor
Milena Seweryn
Wiktoria Koteluk
Monika Pyzio
Małgorzata Leszczyńska-Piątkowska
Grzegorz Płatek
Justyna Skrzypek
Anna Wojciechowska
Anna Grzywna
Patrycja Dubiela
Paulina Duma
Aleksandra Mierzyńska
Renata Sopińska
Agnieszka Motyka
Renata Ścierska-Olejniczak
Elżbieta Zajusz
Agnieszka Pasternak
Sylwia Filipiuk
Barbara Żołna
Wanda Niedźwiecka
Aleksandra Tomczyk
Zofia Duszak
Halina Prokop
Dariusz Tytko
Dorota Bujna
Jolanta Okularczyk
Agata Zielska
Anna Grzyb
Wojciech Socha
Katarzyna Socha
Ilona Lach
Danuta Kantor
Dorota Majwoszczek
Elżbieta Malec
Agnieszka Migas
Lidia Fijałkowska
Elżbieta Okoń
Katarzyna Krzemień
Edyta Matejczuk
Urszula Jakubowska
Beata Bęben
Agata Sowa-Gyran
Tomasz Naumczyk
Beata Orzechowska
Bożena Luboch
Agnieszka Kłos
Katarzyna Majka
Magdalena Juszczak
Barbara Zogbaum
Lidia Mirowska
Małgorzata Magdzińska
Anna Domaradzka
Brygida Marcinkowska
Katarzyna Grądziel
Barbara Onieszczuk
Kamila Maruszczak
Katarzyna Matuszczyk
Alina Pęczalska
Anna Drużyńska
Małgorzata Zabrodzka
Sylwia Zielińska-Napiórkowska
Staszów
Kielce
Łabiszyn
Wałcz
Ciechanów
Białe Błota
Kielce
Przecław
Koszalin
Pruszków
Oleśnica
Koniecpol Stary
Ruda Śląska
Brzeg
Ciechanów
Rzeszów
Biała
Czerwonka-Leszczyny
Osie
Łódź
Żarów
Szczecin
Przystajń
Łancut
Bolesław-Krzykawka
Lasowice Małe
Dębno Polskie
Jasło
Mielec
Krosno
Rybnik
Blisko Zdrój
Opole
Zwoleń
Olsztyn
Jarocin
Suwałki
Filipów
Gdańsk
Gdańsk
Wejherowo
Gdańsk
Wrząsowice
Starachowice
Biała
Legnica
Poznań
Mielec
Czermin
Rzeszów
Czudlec
Tczew
Tarnobrzeg
Niepołomice
Kobyłka
Katowice
Lędziny
Tarnowskie Góry
Warszawa
Warszawa
Świerczyniec
Węgorzewo
Opole
Olsztyn
Liszki
Gaszowice
Siewierz
Myszków
Częstochowa
Kamienica Polska
Busko Zdrój
Busko Zdrój
Kielce
Gdynia
Puławy
Łódź
Grodzisko Dolne
Łódź
Krasnystaw
Sępólno Krajeńskie
Lubartów
Gdynia
Grodzisko Dolne
Białobrzegi
Lidzbark Warmiński
Łódź
Nowa Dęba
Chwalęcice
Mogilno
Rysłowice
Bytom
Pogwizdów
Milicz
Wrocław
Milicz
Wrocław
Siemiatycze
Jawor
Jawor
Brzeszcze
Toruń
Sierpc
Obrowo

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Regulamin

Wszystkie konkursy >>

Prześlij dalej

Drukuj