Konkurs Scorbolamid – lista laureatów!27 stycznia 2017

Scorbolamid_kartka2-copy-1

Z przyjemnością ogłaszamy listę laureatów konkurs Scorbolamid!

Laureatami konkursu są:

Nr Imię i Nazwisko Miejscowość
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
Justyna Skrzypek
Ewelina Adamczyk
Natalia Lewczuk
Joanna Sowa
Monika Kiernozek
Aneta Płoszyńska
Katarzyna Majka
Karolina Filip
Ewa Mrzygłód
Agnieszka Szubert-Mąkowska
Katarzyna Nitka
Urszula Włodarczyk
Agnieszka Tarka
Marzena Sokołowska
Monika Piotrowska
Dominik Straslan
Anna Pawłowska
Kinga Dec
Ewa Remiszewska
Alina Soroczyńska
Grażyna Ozdoba-Zięba
Agata Dudka-Malik
Justyna Kasiewicz
Monika Pisarczyk
Aneta Banaś
Weronika Hass-Grey
Barbara Salisz
Monika Mluchawka
Monika Tarasiewicz
Katarzyna Zuhlke
Izabella Kalosa
Agata Kujawska
Mariola Siwoń
Marta Drozd
Ewa Czaplicka
Joanna Chmielewska
Helena Kotwicka
Danuta Delikat
Martyna Lemiesz
Joanna Kubiak
Kamila Szulc
Barbara Paszkowska
Urszula Piątek-Machaj
Natalia Chojnowska
Agnieszka Kowalczyk-Szczepaniak
Katarzyna Krupa
Jolanta Stępniak
Beata Potratz
Emilia Banasiak
Ewelina Jutrowska
Teresa Kwiatkowska
Łucja Trzasko
Regina Grzybowska
Katarzyna Smagała
Honorata Gdaniec-Bielawska
Iwona Trzasko
Marcin Zieliński
Dorota Plewka
Anna Liberek
Judyta Hawryluk
Magdalena Szewczuk
Monika Wojciechowska
Jagoda Wiśniewska
Danuta Sprus
Urszula Sztuka
Katarzyna Kononowicz
Katarzyna Piętka
Anna Janoszek
Beata Kuchnio
Justyna Komornicka
Emilia Małecka
Katarzyna Choroś
Grażyna Urban
Ewa Wesołowska
Olga Kaczmarek
Izabela Mikołajczyk
Agnieszka Zaśko
Anna Boryczka
Zofia Piotrowska-Uścińska
Edyta Antoń
Arleta Ataszek-Gdacz
Agnieszka Góźdź
Agnieszka Sigda
Agnieszka Margiel
Aneta Kubacka
Jadwiga Kania
Milena Roze
Aneta Marek
Joanna Warzyniuk
Małgorzata Gromelska
Olimpia Kosińska
Jolanta Ancygier
Elwira Baban
Katarzyna Gierula
Katarzyna Sekuła
Małgorzata Leszczyńska-Piątkowska
Katarzyna Surówka
Jadwiga Bąk
Monika Głogowiec
Aleksandra Błoch
Czermin
Czermin
Wągrowiec
Szczytno
Szczytno
Mogilno
Mogilno
Morąg
Oświęcim
Zalasewo
Rzeszów
Jastrzębia
Skarżysko Kamienne
Połczyn Zdrój
Mrągowo
Góra Puławska
Jastrzębia k. Radomia
Nowa Dęba
Łomża
Białystok
Nowa Dęba
Krościenko n/d
Poznań
Mielec
Rożan
Gdynia
Krościenko n/d
Połczyn Zdrój
Różan
Piła
Ostrowiec Św
Kuźnica
Racibórz
Włodawa
Działdowo
Działdowo
Babimost
Skoki
Gniezno
Kruszwica
Chorzele
Gniezno
Warszawa
Warszawa
Odolanów
Mielec
Konin
Morąg
Aleksandrów Kujawski
Toruń
Szczecin
Filipów
Nowe Miasto Lub.
Rzeszów
Tczew
Suwałki
Połaniec
Wrocław
Sochaczew
Lublin
Warszawa
Waliły Stacja
Strzelno
Rybnik
Racibórz
Krosno Odrzańskie
Nasielsk
Racibórz
Kłoczew
Gniezno
Piła
Radom
Skoki
Poznań
Nowy Dwór Mazowiecki
Biała Podlaska
Warszawa
Poznań
Legionowo
Otwock
Poznań
Warszawa
Lublin
Tarnów
Rybnik
Tarnów
Warszawa
Piaski
Braniewo
Bielsko-Białe
Nowy Sącz
Kraśnik
Rejowiec
Rzeszów
Mrągowo
Poznań
Choroszcz
Tychy
Drezdenko
Zielona Góra

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Regulamin

Wszystkie konkursy >>

Prześlij dalej

Drukuj