Konkurs URO OTC dla lekarzy urologów – lista laureatów!12 grudnia 2016

1

Z przyjemnością ogłaszamy listę laureatów konkursu URO OTC dla lekarzy urologów!

Laureatami konkursu są:

Nr Imię i Nazwisko Miejscowość
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
Andrzej Wolanin
Franciszek Zmysłowski
Jacek Krzyśpiak
Jan Karol Wolski
Ewa Bres-Niewada
Bartosz Dybowski
Rafał Jedynak
Tomasz Syryło
Grzegorz Piotrowicz
Paweł Wroński
Paweł Bartoszewski
Przemysław Wiśniewski
Waldemar Lasota
Piotr Bobiarski
Zdzisław Rajca
Michał Krawczyński
Michał Hrab
Kazimierz Wysocki
Zbigniew Kantyka
Wiesław Kotarski
Maciej Przudzik
Tomasz Maliszewski
Marcin Chęciński
Sławomir Firmanty
Jacek Wolf
Janusz Kaletka
Wojciech Gnacik
Przemysław Woźniak
Piotr Olechowski
Jarosław Jaskulski
Kamil Bochynek
Mariusz Wróblewski
Andrzej Andrejczuk
Paweł Wieczorek
Jakub Kwapisz
Lesław Malik
Marek Handzlik
Piotr Frolik
Bogusław Zagoremski
Andrzej    Włodyka
Tomasz Marosz
Anna Mądrzejewska
Marcin Kurant
Maciej Woroniecki
Cezary Zydek
Adam Grzegorek
Radosław Boniecki
Ryszard Mostowicz-Szulewski
Marek Sandhaim
Tomasz Penar
Krzysztof Jop
Jacek Węglorz
Grzegorz Prokopowicz
Janusz Ławiński
Jacek Tereszkiewicz
Marek Piotrowski
Tadeusz Werel
Adam Marcheluk
Paweł Wołyniec
Krzysztof Rogowski
Krzysztof Pol
Grzegorz Sadowski
Mieczysław Kłapot
Leszek Szcześniak
Wiesław Moszczyński
Maciej Rurarz
Andrzej Menduś
Roman Pawłowicz
Konrad Dalmata
Anna Kołodziej
Robert Seifert
Dawid Musielak
Mariusz Błachowiak
Jerzy Topczewski
Marek Urban
Łukasz Dacko
Marek Bar
Piotr Wilk
Alam Bouhaouli
Andrzej Szylko
Bartosz Gliniewicz
Paweł Brygman
Jakub Tworkiewicz
Mateusz Kadłubowski
Ciechanów
Ciechanów
Ciechanów
Warszawa
Warszawa
Warszawa
Warszawa
Warszawa
Warszawa
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Krasnystaw
Lubartów
Chełm
Poznań
Poznań
Puszczykowo
Olsztyn
Giżycko
Olsztyn
Koszalin
Koszalin
Koszalin
Bytom
Bytom
Będzin
Skarżysko Kamienne
Staszów
Kielce
Bytom
Bytom
Opole
Zielona Góra
Zielona Góra
Kraków
Sucha Beskidzka
Sucha Beskidzka
Krosno
Strzyżów
Krosno
Chojnice
Chojnice
Chojnice
Łódź
Łódź
Łódź
Kraków
Kraków
Kraków
Rybnik
Wodzisław Śląski
Katowice
Rzeszów
Rzeszów
Rzeszów
Białystok
Siedlce
Białystok
Białystok
Suwałki
Suwałki
Dębogórze
Gdynia
Gdynia
Skierniewice
Kutno
Bełchatów
Wrocław
Wrocław
Ząbkowice Śląskie
Leszno
Leszno
Poznań
Lublin
Lublin
Lublin
Jelenia Góra
Jelenia Góra
Jelenia Góra
Szczecin
Przysiek
Toruń
Toruń

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Regulamin

Wszystkie konkursy >>

Prześlij dalej

Drukuj