Konkurs Polopiryna Zatoki – lista laureatów!23 listopada 2016

Polopiryna_Zatoki-konkurs_148x105-dopisek-z-tylu-1

Z przyjemnością ogłaszamy listę laureatów konkursu Polopiryna Zatoki!

Prawidłowe odpowiedzi poniżej:

1. JAKIE SUBSTANCJE CZYNNE ZAWIERA POLOPIRYNA ZATOKI?
ODPOWIEDŹ: kwas acetylosalicylowy, fenylefryna

2. CZY POLOPIRYNA ZATOKI MA FORMĘ SASZETKI?
ODPOWIEDŹ: tak

3. JAKIE DZIAŁANIE WYKAZUJE POLOPIRYNA ZATOKI?
ODPOWIEDZI:
Działa przeciwzapalnie.
Zwalcza ból głowy spowodowany niedrożnością zatok.
Zmniejsza obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, przez co udrożnia przewody nosowe.
Hamuje odruch kichania i łzawienia oczu.

4. KTÓRE Z PONIŻSZYCH SUBSTANCJI MAJĄ DZIAŁANIE PRZECIWZAPALNE?
ODPOWIEDŹ: kwas acetylosalicylowy

Laureatami konkursu są:

Nr Imię i Nazwisko Miejscowość
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
Elżbieta Jancak
Katarzyna Spętano
Natalia Łazinka
Barbara Olejniczak
Barbara Baranowska
Tomasz Wawrzynek
Ewelina Waligóra
Agata Similak
Ewelina Wojciechowska
Paweł Kumor
Anna Forster
Karolina Pawlaczyk
Marzena Świątek
Emilia Ubraniak
Iwona Majewska
Joanna Kwapisz
Anna Lisek
Małgorzata Orzech
Joanna Szewczyk
Krystyna Jastrzębska
Magdalena Sienkiewicz
Małgorzata Wołonik
Rafał Wołonik
Julita Konieczna
Iwona Koper
Elżbieta Przydacz
Monika Przeszyda
Noemi Kumojak
Mirosława Jakubiak
Maria Miejzała-Janiak
Agnieszka Głowacka
Katarzyna Rachwalska
Joanna Szulta
Barbara Kowalik
Edyta Romańska-Gruszel
Wioletta Mikołajczyk
Magdalena Majewska
Małgorzata Kowalska
Katarzyna Bolesta
Katarzyna Wolińska
Emilia Jusza
Karolina Zdun
Kamila Młynarczyk-Bakaj
Katarzyna Krywult
Karol Popis
Magdalena Pogodowska
Kamila Domel
Justyna Koszczyńska
Natalia Szymczyk
Beata Porożyńska
Anna Jasek
Lucyna Bula
Joanna Radoń
Ewelina Szczyrek
Jolanta Czechowicz
Kinga Piątek
Jula Pęksyk
Beata Kapusta
Mariusz Mendak
Malwina Drop
Mariola Malina
Agnieszka Widera
Aleksandra Nasiek
Joanna Klapkarek
Iza Aleksandrowicz-Gorczyca
Marta Oliwa
Adrianna Nowakowska
Barbara Bogacz
Mariola Gwóźdź
Patrycja Matejczuk
Marcin Leśniak
Katarzyna Nalczuk
Beata Wojtasik
Karolina Majewska
Marzena Brygman
Iwona Waszak-Majka
Ewa Grzonkowska
Ewa Sobocińska
Agnieszka Witkowska
Michalina Rytlewska-Burzych
Danuta Bagińska
Aneta Palak
Monika Jankowska
Katarzyna Anusiak
Agata Wiszniewiecka
Monika Graczyk
Natalia Lisek
Anna Bieńko
Marzanna Domka
Anna Gros
Violetta Trukawka
Paulina Pawłowska
Agata Wiśniewska
Jolanta Pocheć
Izabela Frukacz
Hanna Jędrzejewska
Gabriela Socha
Karolina Charchut
Monika Uberman
Magdalena Brodowska
Brąszewice
Sieradz
Strzałkowo
Strzałkowo
Strzałkowo
Sieradz
Strzałkowo
Sieradz
Sieradz
Sieradz
Sieradz
Sieradz
Sieradz
Sieradz
Sieradz
Ostrówek
Charłupia Mała
Popczyce
Sędziszów Młp
Supraśl
Supraśl
Lębork
Lębork
Sieradz
Sieradz
Sieradz
Sieradz
Poznań
Poznań
Poznań
Poznań
Kramsk
Osie
Lubenia
Sieradz
Zielona Góra
Sieradz
Sieradz
Koszalin
Kępno
Jastrzębniki
Kalisz
Kalisz
Bielsko-Biała
Zakrzewko
Słone
Zielona Góra
Pruszcz
Drzycin
Małe Gacno
Sędziszów Młp
Radzionków
Katowice
Ropczyce
Starachowice
Starachowice
Starachowice
Starachowice
Skrżysko-Kam.
Słupica
Kłobuck
Siemianowice Śl
Dąbrowa Górnicza
Mysłowice
Ropczyce
Ropczyce
Golina
Ropczyce
Kleczew
Sulechów
Sulechów
Świebodzin
Chełmno
Słupca
Osie
Tuchola
Kęsowo
Cekcyn
Cekcyn
Lniano
Kraków
Kraków
Starogard Gdański
Poznań
Poznań
Września
Chełmno
Chełmno
Rzeszów
Ciechanów
Ciechanów
Warta
Jany
Ciechanów
Gdynia
Gdynia
Gdynia
Zagorzyce
Kańczuga
Przeworsk

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Wszystkie konkursy >>

Prześlij dalej

Drukuj