Konkurs ZIELNIK APTECZNY – Mięta fix – lista laureatów!8 kwietnia 2016

karta_konkursowa_zielnik_apteczny_-ZIEL-614-02-2015-1

Z przyjemnością ogłaszamy listę laureatów konkursu ZIELNIK APTECZNY – Mięta fix!

Prawidłowe odpowiedzi:

Mięta fix z linii Zielnik Apteczny to: lek dostępny bez recepty
Mięta fix z linii Zielnik Apteczny to lek ziołowy na: niestrawność

Laureatami konkursu są:

Nr Imię i Nazwisko Miejscowość
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
Katarzyna Kamińska
Katarzyna Boruch
Elżbieta Melon
Anna Zoybał
Teresa Kwiatkowska
Danuta Zelik
Bożena Pawlak
Anna Zalewska
Kinga Zawadnik
Małgorzata Kujawa
Urszula Ptak
Ada Kujak
Ewa Kieszkowska
Daria Półchłopek
Natalia Semik
Martyna Szczepańska
Magdalena Komuda
Monika Wróbel
Monika Mazur
Sylwia Golon
Emila Karpińska
Iwona Jaworska
Agnieszka Sakowska
Justyna Kaniecka
Katarzyna Smagała
Kamila Kowalska
Anna Grzywna
Aleksandra Bednarz
Teresa Przybyła
Agnieszka Kalenik
Anita Molecka
Katarzyna Paszewska
Izabela Kuczera
Agnieszka Motyka
Aneta Kraszewska
Renata Prokopowicz
Dariusz Gozdan
Jolanta Wrona
Edyta Kalinowska
Ewelina Marszałek
Bożena Dudzińska-Bałdyga
Wojciech Kozłowski
Anna Łuczak
Aleksandra Kwiatkowska
Halina Wysoczańska
Monika Kowalewska
Barbara Napiontek
Paulina Kulesz
Małgorzata Kopowicka
Joanna Skorb
Marzena Karpuć
Beata Alicka
Maria Łopatkiewicz
Agnieszka Kosakowska
Anna Opala
Elżbieta Ostrowska
Katarzyna Lasota
Natalia Skowron
Marzena Woskowicz
Elżbieta Klimek
Halina Wisłobocka
Mirosława Biełkiewicz
Patrycja Świniarek
Małgorzata Sałata
Krystyna Hankiewicz
Katarzyna Sojko
Magdalena Orzeł
Aleksandra Staniszewska
Anna Tokarska
Karolina Piasecka
Marcin Rembelski
Renata Jaskólska
Dominika Wojciechowska
Barbara Jastrząb
Marta Szczepanik
Joanna Malewska
Anna Kuc
Anna Branicka
Izabela Baczyńska-Dec
Daria Grzegorska
Renata Polcyn-Stor
Urszula Broś
Tamara Kadylak
Bożena Żmuda
Jolanta Zasada
Iwona Waszak-Majka
Elżbieta Radziemska
Aleksandra Miłek
Aleksandra Wilkoń
Elżbieta Jarowicz
Barbara Lesniak
Patrycja Chilicka
Artur Rakowski
Dorota Borowicz
Aleksandra Grzybowska
Anna Rabikowska-Cieślik
Renata Buda
Monika Dukowicz
Anna Wojszko
Marzena Strojek
Starogard
Warszawa
Kielce
Koszyce Wielkie
Szczecin
Tarnobrzeg
Mieroszów
Warszawa
Kozienice
Skoki
Werbowice
Nowograd
Połaniec
Świętochłowice
Wrocław
Świecie
Popowo Biskupie
Żukowo
Olsztyn
Radziejów
Kapy
Mińsk Mazowiecki
Łosice
Giżycko
Rzeszów
Żyrardów
Czudec
Wrocław
Wrocław
Warszawa
Żarów
Lubań
Jejkowice
Katowice
Ciechocinek
Świebodzice
Olsztyn
Siedliszcze
Stoczek Łukowski
Staszów
Wołomin
Wisznice
Łódź
Kaliska
Szczecinek
Łomża
Tuchola
Siedlce
Warszawa
Starogard Gdański
Świdnica
Rumia
Wąbrzeźno
Warszawa
Staszów
Zabrze
Naruszewo
Rzeszów
Jaworzno
Mińsk- Mazowiecki
Lądek – Zdrój
Brodnica
Karpicko
Poznań
Żarów
Olsztyn
Stargard
Gostyń
Lubomia
Poznań
Wołomin
Wodzisław
Zalasewo
Ostrów Mazowiecki
Owińska
Warszawa
Żywiec
Niemce
Żarów
Aleksandrów Kujawski
Leszno
Szczecin
Giżycko
Lublin
Połaniec
Tuchola
Poznań
Kalisz
Rzeszów
Zielona Góra
Świebodzin
Nowa Sól
Zielona Góra
Lublin
Skwierzyna
Konopnica
Nowa Sól
Warszawa
Ełk
Pruszków

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Regulamin

Wszystkie konkursy >>

Prześlij dalej

Drukuj