Konkurs „XYLOGEL” – lista laureatów!8 kwietnia 2016

XYLOGEL_KONKURS_kartka2_6-1

Z przyjemnością ogłaszamy listę laureatów konkursu „XYLOGEL”!

Prawidłowe odpowiedzi:

1. Xylogel w swoim składzie zawiera hydroksyetylocelulozę – polimer mukoadhezyjny. Wydłużony kontakt produktu z błoną śluzową nosa przedłuża czas wchłaniania oraz wzrost dostępności biologicznej substancji czynnej. ODPOWIEDŹ: TAK

2. Specjalnie opracowana postać żelu zapewnia, że lek nie spływa do gardła co pozwala ograniczyć ilość połykanego leku i w konsekwencji zmniejszyć niepożądane działania substancji czynnej. ODPOWIEDŹ: TAK

Laureatami konkursu są:

Nr Imię i Nazwisko Miejscowość
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
Marta Malina
Magdalena Wiśniewska
Karolina Gwizdała
Jolanta Cieloch
Iwona Skrzypek
Barbara Bury
Anna Urbaś
Karolina Urban
Barbara Pietrasik
Kinga Baran
Elżbieta Szalak
Przemysław Pinczewski
Katarzyna Szczepanik
Anna Pinczewska
Kinga Sobieszczańska
Ewa Kluz
Barbara Skupik
Anna Walasek
Teresa Berestecka
Zdzisława Krzyżanowska
Barbara Warszawa-Mazur
Anna Jamrozik
Renata Zawłocka
Marta Religa
Justyna Czapka
Aleksandra Kuras
Joanna Walanus
Kamila Szewczak
Agnieszka Frankowska
Ewelina Strzałkowska
Dryps Agata
Katarzyna Borkowska
Joanna Domańska
Małgorzta Wochne
Danuta Biernacka
Małgorzata Górka
Anna Cabaj
Anna Kępa
Beata Winnicka
Jadwiga Koziarz
Beata Domagała
Agnieszka Syguda
Joanna Mucha
Małgorzata Luchowska
Bartłomiej Malinowski
Diana Pałczyńska
Ćwik Aleksandra
Monika Borowska
Anna Ulikowska
Ewelina Bajurska
Katarzyna Bot
Agnieszka Kotuk
Jadwiga Skwarko
Mirosława Dudko
Krzysztof Kos
Dorota Macha
Anna Praszmo
Anna Konończuk
Magdalena Utrata
Maria Gołaszewska
Renata Czajkowska
Ewa Leoniewska
Katarzyna Dąbek
Zofia Flejszak
Natalia Marcińczyk
Patrycja Zalewska
Jolanta Zakrzewska
Katarzyna Turzyńska
Kamil Jabłoński
Joanna Latus
Monika Kartylewska
Rafał Pawlik
Julitta Domańska
Katarzyna Szalaty
Justyna Kawa
Mariola Piela
Magda Bronkowska
Magda Wojciechowska
Czupryńska Dominika
Elżbieta Piela
Ewa Wojciechowska
Łucja Szydłowska
Dagmara Foksińska
Anna Malińska
Joanna Dacz
Iwona Kwapisz
Patrycja Cieśla
Piotr Uwijała
Ewa Szlązak
Grażyna Łata
Kamila Borowska
Ewelina Jakubiak
Blachowska Alicja
Julia Konikowska
Małgorzata Buczek
Justyna Peła
Justyna Mazur
Bogna Jankowska
Tomasz Wargocki
Świętochłowice
Łódź
Starogard Gdański
Świnoujście
Świnoujście
Świnoujście
Jarłowo
Świdry
Opoczno
Opoczno
Kalisz
Kalisz
Kalisz
Kalisz
Kalisz
Krzemienica
Dąbrowa Górn.
Warszawa
Strzegom
Strzegom
Mściwujów
Kraków
Płońsk
Przeworsk
Piaseczno
Przeworsk
Przeworsk
Piaseczno
Piaseczno
Opoczno
Aleksandrów Kujawski
Odolion
Aleksandrów Kujawski
Służewo
Zielona Góra
Bochnia
Bochnia
Żęgocina
Chorona
Katowice
Katowice
Katowice
Katowice
Ruda Różewiecka
Lubaczów
Lubaczów
Lubaczów
Paradyż
Węgorzyno
Węgorzyno
Węgorzyno
Mońki
Mońki
Mońki
Łódź
Gogolin
Gogolin
Białystok
Częstochowa
Łapy
Łapy
Sokoły
Łańcut
Markowa
Białystok
Białystok
Szulborze Wielkie
Opole
Brodnica
Wieluń
Poznań
Sosnowiec
Poznań
Poznań
Poznań
Świdwin
Będzin
Świdwin
Łobez
Krasnobród
Zamość
Zielona Góra
Zielona Góra
Lubaczów
Opoczno
Sławno
Sosnowiec
Sosnowiec
Brodnica
Kraków
Zgierz
Modrzyca
Łódź
Szczecin
Łańcut
Konstancin-Jeziorna
Rączyna
Słupsk
Ustka

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Regulamin

Wszystkie konkursy >>

Prześlij dalej

Drukuj