Konkurs „Extraspasmina” – lista laureatów!29 lutego 2016

Extraspasmina_Quiz_NEO_164_12_2015_GTOgroup-1

Z przyjemnością ogłaszamy listę laureatów konkursu „Extraspasmina”!

Prawidłowe odpowiedzi:

Podaj skład 1 kapsułki Extraspasminy:
ODPOWIEDŹ: Wyciąg suchy z korzenia kozłka – 250,0 mg; wyciąg suchy z liścisa melisy – 50,0 mg; tlenek magnezu – 80,0 mg; witamina B6 – 5,0 mg

Extraspasmina to:
ODPOWIEDŹ: Lek dostępny bez recepty

Laureatami konkursu są:

Nr Imię i Nazwisko Miejscowość
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
Dorota Stachnik
Justyna Schneider
Danuta Dyczko
Zdzisław Kania
Danuta Sobczyk
Aneta Aleksiejczyk
Joanna Juszczyk
Katarzyna Maik
Maria Nowak
Jadwiga Grodaszewska
Emilia Filipowicz
Joanna Kozicka
Małgorzata Bajdo
Dorota Maj-Woszczek
Katarzyna Mazurek
Katarzyna Ozgowska-Socha
Paweł Chlebowski
Maria Płonka
Agata Zwolińska
Hanna Szwejda
Krystyna Jędrak
Michalina Orpel
Sylwia Grzydziela
Beata Koruch
Adrian Orłowski
Katarzyna Knapek
Anna Daniek
Ewa Wojciechowicz
Katarzyna Bryła
Anna Moczydłowska
Anna Bobrowicz-Zaleska
Paweł Mrówczyński
Małgorzata Patyk Szczepańska
Ewa Czosek
Anna Byszewska
Kłosiński Adam
Aleksandra Jędruch
Justyna Chmielewska
Jolanta Wasilewska
Anna Krawczyk-Gołębiewska
Joanna Sztanderska
Agnieszka Michałowska
Katarzyna Buczeń
Małgorzata Wajszczuk
Dorota Bąkowska
Maria Gajc
Marta Miklewicz
Agnieszka Pawłowska
Hanna Witak
Małgorzata Owczarek
Kasia Gierula
Jacek Czubara
Maria Wyczołek
Małgorzata Wawrzyszko
Justyna Kasiewicz
Joanna Szumska
Marzena Michalska
Urszula Faltyn
Małgorzata Herbuś
Agata Fesz
Emilia Banasiak
Paweł Jutrowski
Cecylia Zub
Danuta Reglnia
Katarzyna Bryndza
Karolina Wołojewicz
Diana Puszko
Daniel Kurzątkowski
Katarzyna Budnicka
Maria Sokulska Wek
Małgorzata Bienio
Roksana Szpak
Joanna Podolec
Jadwiga Nickowska
Agnieszka Oborowska
Ewa Krawczyk
Patrycja Kalinowska
Ewa Kozioł
Ewa Małecka
Ewa Zawadka
Kamila Kaźmierska
Justyna Wódka Bylicka
Agnieszka Grzesikowak
Ewelina Rzeźniewska
Magdalena Orzek
Hanna Baturda
Julianna Putlos
Marzena Sokołowska
Elżbieta Papp
Marcin Gackowski
Marta Romańska
Anna Kaczmarek Suplicka
Maria Fryska
Paulina Zdunek
Marta Szepietowska
Zuzanna Guzik
Urszula Katryńska
Grażyna Wróńska
Maria Wiek
Dorota Perka-Wadyl
Kraków
Poznań
Poznań
Bielsko-B
Łódź
Poznań
Częstochowa
Łódź
Orzechowo
Komorniki
Hajnówka
Lublin
Bielawa
Puławy
Lublin
Busko Zdrój
Jelenia Góra
Piekary Śląskie
Milanówek
Częstochowa
Góra Kalwaria
Śrem
Gryfice
Legnica
Żyrardów
Żywiec
Kołbaskowo
Szczecin
Szczekociny
Wysokie Mazowieckie
Poznań
Suchy Las
Pamiątkowo
Płońsk
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Piła
Warszawa
Rzeszów
Warszawa
Warszawa
Warszawa
Warszawa
Nisko
Wołomin
Rybnik
Siedlce
Pilawa
Warszawa
Rzeszów
Łęczna
Nowy Żmigród
Radymno
Poznań
Ostróda-Kajkowo
Starachowice
Syców
Koszalin
Szczecin
Aleksandrów Kujawski
Toruń
Olkusz
Mrągowo
Żarów
Olsztyn
Polanica Zdrój
Biała Piska
Olsztynek
Nowa Dęba
Rzeszów
Oleśnica
Bielsk Podlaski
Nysa
Mogilno
Węgorzewo
Olsztynek
Wrocław
Strzegom
Płońsk
Bielsk
Sochaczew
Przyborów
Rzeszów
Stargard
Zielona Góra
Ełk
Połczyn Zdrój
Słupsk
Sadki
Nidzicka
Szubin
Żnin
Rząśnik
Wyszków
Osielec
Tarnów
Warszawa
Wiślica
Ząbkowice Śl.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Regulamin

Wszystkie konkursy >>

Prześlij dalej

Drukuj