Konkurs Flegatussin – lista laureatów!14 stycznia 2016

flegatussin-ulotka-konkursowa-1

Z przyjemnością ogłaszamy listę laureatów konkursu Flegatussin!

Laureatami konkursu są:

Nr Imię i Nazwisko Miejscowość
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
Monika Kiernozek
Mirosława Arkurzyńska
Dorota Pawlik
Teresa Kwitek
Irena Grużewska
Ewelina Kaśkosz
Dorota Goj
Magdalena Turska
Maria Kuliun
Monika Drózd
Aleksandra Chojnacka
Jolanta Ancygier
Izabela Domin
Aneta Banań
Iwona Gryczan
Maria Bartosik
Beata Polak
Daria Półchłopek
Monika Dukowicz
Katarzyna Ławecka
Roksana Szpaź
Beata Potratz
Aleksandra Mateusiak
Agnieszka Gruba
Nikolina Kozioł
Agnieszka Gołąb
Grażyna Ińska
Weronika Jurek
Barbara Rychlik
Izabela Bubieńczyk
Marzena Sokołowska
Dagmara Woytaś
Katarzyna Kozicińska
Małgorzata Włodarczak
Ewa Soboń
Ewa Rudawska
Jadwiga Nickowska
Beata Radzikowska
Katarzyna Bryndza
Joanna Kruszewska
Iwona Janik
Iwona Oczkowska
Edyta Malinowska
Ewa Soroka
Diana Puszko
Katarzyna Wierzbicka
Anna Fąk
Zuzanna Beksa
Anna Kaliniak
Magdalena Szatkowska
Regina Śmigielska
Dorota Warachowska
Iwona Waszak-Majka
Hanna Brzezińska
Anna Wójcik
Beata Rzepińska
Magdalena Skowrońska-Wojtak
Lidia Bartoszek
Agnieszka Oborska
Mariola Kokocha
Anna Grzegorek
Anna Rutkowska
Aldona Dęnińska-Semeniuk
Ewa Soroka
Iwona Markowska
Emilia Banasiak
Agnieszka Szcześniewska
Kinga Dec
Katarzyna Zduniak
Iwona Łatka
Magdalena Palak
Sabina Nowak
Marta Jackiewicz
Marta Pruszko
Elżbieta Komborska
Dominika Sitek
Joanna Biernacka
Anna Basisty
Beata Prezpiórka
Agata Kujawska
Jolanta Gozdan
Anna Wojtas
Natalia Fudali
Martyna Bugaj
Maria Zaborowska
Anna Twarogowska
Monika Majewska
Iwona Fabiaszak
Anna Sokół
Marlena Jackowska
Ewelina Adamczyk
Janina Falenta
Jadwiga Bąk
Marzena Piasecka
Małgorzata Kryniewicz
Małgorzata Flis
Wiesław Cieślak
Wojciech Drozd
Tomasz Bernatowicz
Anna Ziaja
Szczytno
Wałcz
Warszawa
Biała Podlaska
Sulejówek
Szczekociny
Katowice
Łowicz
Olecko
Dęblin
Ciechanów
Stróża
Olsztyn
Różan
Suwałki
Wrocław
Sadów
Świętochłowice
Warszawa
Siedlce
Oleśnica
Morąg
Radzyń Podlaski
Kock
Pisz
Ropczyce
Żnin
Radzyń Podlaski
Nowy Targ
Białystok
Połczyn Zdrój
Puławy
Płock
Bydgoszcz
Sędziszów
Olkusz
Nysa
Lublin
Żarów
Ełk
Hyżne
Warszawa
Stoczek Łukowski
Brzeg
Polanica Zdrój
Zwoleń
Ostrołęka
Wilczęta
Legnica
Reńska Wieś
Warszawa
Toruń
Tuchola
Ciechanów
Chojnice
Charzykowy
Kraśnik
Polanica Zdrój
Mogilno
Kruszwica
Opatówek
Płońsk
Gdańsk
Brzeg
Połaniec
Aleksandrów Kuj.
Bydgoszcz
Nowa Dęba
Warszawa
Bralin
Tomaszów Lubelski
Świdnica
Brodnica
Łomża
Przeworsk
Sierpc
Grębocin
Piława Dolna
Brześć Kujawski
Kuźnica
Olsztyn
Drobin
Chełmek
Mielec
Ciechocinek
Brodnica
Słupca
Witkowo
Kuźnica
Białystok
Czermin
Świdnik
Tychy
Pisz
Siedlce
Chełm
Puławy
Włodawa
Starachowice
Rzeszów

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Regulamin

Wszystkie konkursy >>

Prześlij dalej

Drukuj