Konkurs „Profilaktin Odporność – ABC odporności”! – lista laureatów!15 czerwca 2015

Profilaktin_grafika konkursowa

Z przyjemnością ogłaszamy listę laureatów konkursu „Profilaktin Odporność – ABC odporności”!

Prawidłowa odpowiedź: ALOES

Laureatami konkursu są:

Nr Imię i Nazwisko Miejscowość
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
Anna Fima
Klaudia Wróblewska
Zofia Konsorska
Renata Fima
Ania Kusiak
Marta Malordy
Renata Zamysłowska
Konrad Wróblewski
Aleksandra Tańcula
Anna Zamysłowska
Diana Bolanowska
Joanna Dziuba
Ewa Kołecka
Bogdan Wolanowski
Małgorzata Kubiak
Anna Radzimowska
Renata Choińska
Zofia Krowiak
Marzena Sokołowska
Basia Dziedzina
Monika Mulawka
Asia Bożek
Marian Tańcula
Magdalena Bielińska
Paweł Belczyk
Ewelina Jutrowska
Joanna Hawełka-Kucharczyk
Joanna Henne
Dorota Stachnik
Elżbieta Żuchnik
Agata Duszowicz
Barbara Kmieć
Bożena Radwańska
Urszula Kwintal
Monika Dera
Maria Gackowska
Beata Składanowska
Paweł Jutrowski
Barbara Pokrzywa
Joanna Bania
Emilia Banasiak
Agnieszka Stec
Agnieszka Chałada
Ewelina Kopala
Barbara Bochnak
Emilia Sokołowska
Paulina Karpińska
Małgorzata Kasprzak
Katarzyna Gackowska
Małgorzata Stolarek
Grażyna Kasprzak
Aneta Mleczak
Patrycja Mazek
Marek Sikora
Mateusz Składanowski
Renata Machera
Patrycja Mazek
Magdalena Machera
Anna Chałubowicz
Aleksandra Rydzak
Katarzyna Kraśnicka
Beata Bankert
Aleksandra Próchniak
Dorota Malinowska
Alicja Ochudło
Agnieszka Lewczuk
Jolanta Biesiekierska
Dorota Grzegorek
Bożena Walkowicz
Władysława Ewczyńska
Anna Chmielewska
Mirosława Januszik
Bogumiła Kosiewicz
Bożena Walkowicz
Barbara Sobucka
Marlena Pietras
Teresa Sosnowska
Jerzy Nowak
Ewelina Adamczyk
Aleksandra Nowicka
Agnieszka Kural
Sylwia Kasprzak
Małgorzata Feldheim
Magdalena Miedziak
Katarzyna Lasota
Ewa Biłobran
Aneta Grzymkowska
Mariusz Kołodziejczyk
Anita Szot
Iwona Bakuła-Roman
Gdów
Łódź
Kraków
Gdów
Brody
Siemianowice Śląskie
Brzeźnica
Brzeźnica
Kraków
Kraków
Rzeszów
Lasowice Małe
Bełchatów
Krosno
Bolesławiec
Rzeszów
Łomża
Rymanów Zdrój
Połczyn Zdrój
Bielsko-Biała
Połczyn Zdrój
Jedlicze
Kraków
Połczyn Zdrój
Kobylanka
Toruń
Rybnik
Strzelce Opolskie
Kraków
Bełżyce
Gorlice
Lublin
Lublin
Bydgoszcz
Sieroszewice
Bydgoszcz
Łochowo
Toruń
Będziemyśl
Libusza
Aleksandrów Kujawski
Sędziszów Małopolski
Lublin
Iwierzyce
Zagorzyce
Białystok
Gniezno
Gdynia
Bydgoszcz
Brudzew
Lublin
Gniezno
Sędziszów Małopolski
Wrocław
Łochowo
Stary Koniecpol
Sędziszów Małopolski
Częstochowa
Nidzica
Lublin
Warszawa
Piła
Szczyrk
Warszawa
Żnin
Hajnówka
Tarnowskie Góry
Aleksandrów Kujawski
Warszawa
Warszawa
Gdańsk
Czarna Białostocka
Mława
Warszawa
Mielec
Czermin
Mława
Wrocław
Czermin
Częstochowa
Zbylitowska Góra
Turek
Bydgoszcz
Lublin
Naruszewo
Warszawa
Legionowo
Jabłonna
Kraków
Brodnica

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Regulamin

Wszystkie konkursy >>

Prześlij dalej

Drukuj