Konkurs „Polopiryna MAX” – lista laureatów!25 lutego 2015

567224_Polopiryna_Max_kupon_24

Z przyjemnością ogłaszamy listę laureatów konkursu „Polopiryna MAX”!

Laureatami konkursu są:

Nr Imię i Nazwisko Miejscowość
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
Magda Turska
Aleksandra Piasecka
Marzena Sokołowska
Monika Wolińska
Aneta Banaś
Elżbieta Dobiecka
Monika Mulawka
Ewa Kajkiewicz
Beata Szydłowska
Agata Rospek
Brygida Marcinkowska
Paulina Weremczuk
Renata Lenart
Katarzyna Grabiec
Anna Czarnota
Karolina Motusiol
Danuta Ochlachowska
Jolanta Roch-Otterska
Aniela Dec
Monika Wojciechowska
Aleksandra Tąporowski
Cecylia Krajewska
Alicja Urbanek
Monika Pracka
Magdalena Kurpiewska
Izabela Lemańska
Marta Łada
Natalia Tymosiak
Marlena Pietrzak
Anna Piędziak
Magdalena Kościak
Iwona Kogut
Małgorzata Chojnowska
Marta Kosow
Teresa Szwajczak
Agnieszka Scześniewska
Barbara Sejgert
Małgorzta Minge
Małgorzata Rusin
Patrycja Kędzierska
Agnieszka Pietrzykowska
Natasza Krawiecka
Agata Sowińska-Pawlik
Marzena Heine
Halina Stawicka
Dominika Sitek
Kinga Rybarczyk
Teresa Merda
Agnieszka Zielińska
Hanna Batura
Agnieszka Kotuk
Katarzyna Głuszuk
Sylwia Jopek
Anita Mbarki
Barbara Lipowska
Hanna Rozmus
Paulina Porwisz
Barbara Majka
Anna Kurzawa
Urszula Sztuka
Anna Basisty
Monika Nitecka
Anna Grzesińska
Beata Huzyka
Paulina Gierczak
Katarzyna Szymańska
Magdalena Pająk
Anna Liberek
Marta Borek
Joanna Proniewska
Beata Chmiel
Robert Połcik
Maria Bartosik
Magdalena Szynkiewicz
Karolina Filip
Katarzyna Sekuła
Monika Nowakowska
Jagoda Szymczewska-Kania
Katarzyna Urban
Dorota Szczygielska
Katarzyna Zarębska
Dorota Janczyńska
Emilia Kretowicz
Małgorzata Piech
Ewa Zdrojewska
Maria Rybarczyk
Jolanta Laskowska
Jolanta Lech
Irena Małysza
Anita Jeglińska
Kamila Hojoł
Agata Bloch
Beata Bilińska
Magda Gieruszczak
Anna Wawrzyniak
Agnieszka Borys
Joanna Zawada
Roksana Marszałek
Lucyna Dobosz
Marta Ławecka
Łowicz
Zielona Góra
Połczyn Zdrój
Maków Mazowiecki
Różan
Nowa Sól
Połczyn Zdrój
Warszawa
Warszawa
Odolanów
Milicz
Włodawa
Potok Wielki
Rzeszów
Września
Łuków
Nidzica
Węgorzewo
Nysa
Waliły-Stacja
Ostrowiec Św.
Warszawa
Warszawa
Słubice
Węgorzewo
Zielona Góra
Modrzyca
Siemiatycze
Wysokie Mazowieckie
Łomianki
Zielona Góra
Łoniów
Ostrołęka
Warszawa
Międzychód
Bydgoszcz
Malbork
Nowy Tomyśl
Sucha Beskidzka
Olsztyn k/Cz-wy
Częstochowa
Piekary Śl.
Bytom
Warszawa
Radziejowice
Sierpc
Zielona Góra
Zielona Góra
Łężyca
Zielona Góra
Mońki
Białystok
Ożarów
Raszków
Zgorzelec
Bukowiec
Mikołów
Tarnowskie Góry
Warszawa
Racibórz
Piława Dolna
Pieszyce
Mińska Mazowiecki
Lubartów
Waśniów
Ostrowiec Św.
Nowe Miasto n/Pilicą
Sochaczew
Olsztyn
Olsztyn
Warszawa
Ostroszowice
Wrocław
Wrocław
Morąg
Mrągowo
Ostrowiec
Wolsztyn
Siedlce
Radzyń Podlaski
Warszawa
Tczew
Mrągowo
Wschowa
Żnin
Zławieś Wielka
Końskie
Przysucha
Biłgoraj
Warszawa
Police
Wyszków
Police
Rawicz
Ostrów Wlkp.
Otwock
Kraków
Oleśnica
Otmuchów
Poznań

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Regulamin

Wszystkie konkursy >>

Prześlij dalej

Drukuj