Wakacyjny konkurs fotograficzny – lista laureatów!17 września 2014

Lista laureatów wakacyjnego konkursu fotograficznego

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki wakacyjnego konkursu fotograficznego!

Laureatami konkursu są:

Nr Imię i Nazwisko Miejscowość
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
44.
45.
46.
47.
48.
49.
50.
Joanna Hawełka-Kucharczyk
Mirosława Berger
Ewa Bukowska
Aneta Chartuniewicz
Maria Chiniewicz
Maria Chlebowska
Justyna Chmielewska
Alina Cięciak
Eulalia Czuba
Agnieszka Drozd
Bogumiła Filipek
Henryk Gołembiewski
Aneta Grzymkowska
Iwona Jasińska
Małgorzata Jedlecka
Małgorzata Jurkowlaniec
Paulina Karpińska
Iwona Kochanowska
Jowita Kokoszko
Anna Konopka-Koteluk
Ewelina Kowalczyk
Martyna Kwiatkowska
Katarzyna Lasota
Beata Lasota
Renata Machera
Danuta Maciejasz
Alicja Mazur
Iwona Migdalska
Małgorzata Misiaszek
Małgorzata Nieumierzycka
Monika Olejnik
Marta Paryło-Cyga
Agnieszka Patyk
Marta Penczak
Natalia Poliszuk
Beata Sekuła
Magdalena Spirkowicz
Grażyna Spirkowicz
Marta Stefan
Justyna Szymańska
Wioletta Szymańska
Aleksandra Terech
Katarzyna Toczek-Gierula
Izabela Urbaniak
Bożena Walkowicz
Małgorzata Warchapowicz
Danuta Włodarczyk
Agata Wojtaszczyk
Klaudia Wróblewska
Marta Ziółkowska
Rybnik
Katowice

Olsztyn
Orneta
Toruń
Piła
Kraków
Żyrardów
Markowa
Trzemeszno
Lublin
Legionowo

Jaworzno
Michalin
Gniezno

Warszawa
Biała
Kluki
Puck
Naruszewo
Nowy Dwór Mazowiecki
Stary Koniecpol
Dęblin
Dobczyce
Kruszyn
Będzin
Orneta
Gniezno
Brzesko
Tarnów
Warszawa
Lublin
Kraków
Poznań
Dąbrówka Leśna


Trzemeszno
Karlino
Rzeszów
Lipki Wielkie
Warszawa
Bielsk Podlaski

Jaworzno
Łódź
Grudziądz

Poniżej lista laureatów konkursu fotograficznego Zielnika Aptecznego, których fotografie zostaną zamieszczone w kalendarzu na rok 2015:

1. Anna Konopka-Koteluk
2. Henryk Gołembiewski
3. Monika Olejnik
4. Małgorzata Nieumierzycka
5. Agnieszka Patyk
6. Małgorzata Jurkowlaniec
7. Aneta Chartuniewicz
8. Iwona Kochanowska
9. Aneta Grzymkowska
10. Justyna Chmielewska
11. Ewa Bukowska

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Regulamin

Wszystkie konkursy >>

Prześlij dalej

Drukuj