Konkurs Romazic – lista laureatów!18 września 2014

Konkurs Romazic - Lista laureatów

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu Romazic!

Prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe to:
1 C
2 C
3 A
4 A

Laureatami konkursu są:

Nr Imię i Nazwisko Miejscowość
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
Małgorzata Aleksandrowicz
Joanna Andrzejczak
Monika Bartkowiak
Magdalena Baryć
Magdalena Baryś
Danuta Biernacka
Agnieszka Bilewicz
Ewa Błażejewicz
Agnieszka Brzezińska
Maja Chajewska
Leszek Coch
Stella Czaplińska
Anna Dalewska
Monika Dobias
Małgorzata Doniec
Dorota Drobysz
Marcin Fenert
Dagmara Foksińska
Maria Frank
Sylwia Gałązka
Tamara Gotówko
Jolanta Gwizdała
Katarzyna Hernik
Barbara Hołda
Wioletta Jankowiak
Lila Jankowska
Magdalena Jaśko
Dominika Jesiak
Milena Kieplin
Agata Kierzkowska
Sylwia Kłys
Karol Kołacz
Beata Konopka
Sylwia Kowalska
Anna Kupiec
Anna Kurzydem
Magdalena Leonarcik
Patrycja Lesiak-Gajewska
Anna Lis
Krystyna Lisowska
Magdalena Ławniczak
Katarzyna Majewska
Joanna Malicka
Beata Mituta
Joanna Niedzielska
Izabela Niewęgłowska
Edyta Nocoń
Emilia Nowinowska
Anna Okraska
Barbara Onieszczuk
Emilia Osojca
Katarzyna Ozga
Justyna Pankowska
Katarzyna Pękala
Tomasz Pękala
Maria Piecyk
Paulina Porwisz
Ewa Posadna
Izabela Potocka
Justyna Rau-Łojek
Justyna Rosińska
Marta Rosińska
Kinga Rybarczyk
Elżbieta Siembida-Stępień
Anita Skrobosz
Jolanta Skrzeczkowska
Małgorzata Sobkowiak
Jerzy Sroczyński
Lidia Staszak
Olesia Stolarczuk
Małgorzata Strojecha
Izabela Szeląg-Kondracka
Iwona Szpak
Łucja Szydłowska
Anna Szymańska
Bożena Szymańska
Joanna Szymczak
Grażyna Szyszkowska
Agata Trzebiatowska
Zofia Turkiewicz
Elżbieta Turów
Grzegorz Tymoszuk
Irena Tymoszuk
Małgorzata Wejman
Grażyna Wojciechowska
Elżbieta Wolek
Anna Wołoszczuk
Iwona Wójcik
Halina Wysoczańska
Agnieszka Zielińska
Lublin
Błaszki
Rawicz
Żytno
Żytno
Zielona Góra
Bojadła
Łasin
Szczecinek
Gdańsk
Łódź
Falmirowice
Bydgoszcz
Szamotuły
Sępólno
Zielona Góra
Szczecinek
Zielona Góra
Bukowiec
Wałbrzych
Katowice
Nysa
Oleśnica
Sosnowiec
Zielona Góra
Świdnica
Gubin
Krobia
Poznań
Poznań
Słubice
Nysa
Katowice
Wolsztyn
Mszana
Mszana
Słubice
Knurów
Częstochowa
Suchy Las
Sklamierzyce
Zielona Góra
Lublin
Poznań
Gdynia
Końskie
Żagań
Turek
Warszawa
Siemiatycze
Siemiatycze
Będzin
Gniezno
Poniatowa
Poniatowa
Wrocław
Mikołów
Resko
Gdańsk
Wolsztyn
Bydgoszcz
Nakło n. Notecią
Zielona Góra
Lublin
Iłów
Małomice
Rogalinek
Świdnica
Bydgoszcz
Turek
Tychy
Ruda Śl.
Oleśńica
Zielona Góra
Łódź
Galewice
Łódź
Żagań
Nakło
Łódź
Wrocław
Łuków
Łuków
Sopot
Bojadła
Nysa
Włodary
Lublin
Szczecinek
Łężyca

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Regulamin

Wszystkie konkursy >>

Prześlij dalej

Drukuj