Konkurs „Wakacje z Acidolaciem” dla lekarzy – lista laureatów!5 sierpnia 2014

Z przyjemnością ogłaszamy listę laureatów konkursu „Wakacje z Acidolaciem” adresowanego do lekarzy!

Nr Imię i Nazwisko Miejscowość
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
Adam Janczak
Agata Barobasz
Agata Wisła
Agnieszka Kowalska-Pawełek
Agnieszka Nowicka
Agnieszka Pawłowska
Aleksander Książek
Alicja Chałupa-Bońkowska
Alicja Rudzińska-Olszak
Alicja Serafin
Alina Jaśkowiak-Staśkiewicz
Alina Sokołowska
Andrzej Konończuk
Andrzej Stańczak
Aneta Dyraga
Aniela Cieśla-Gudowicz
Anna Chudzik
Anna Gaczkowska-Wollandt
Anna Jeleń
Anna Joniec
Anna Kania
Anna Mytkowska
Anna Podgórska
Anna Ratajczyk
Anna Rybczyńska
Anna Sądel-Wieczorek
Anna Sokół-Ossowicz
Anna Śleboda
Anna Uthke-Kluzek
Anna Wielobradek
Arkadiusz Wiktorek
Barbara Bacharewicz
Barbara Jórdeczka
Barbara Kamińska-Gawin
Barbara Lenard
Barbara Piekło – Dyś
Barbara Stano
Barbara Szulowska
Barbara Wierzbowska
Barbara Wilczyńska
Beata Badeńska
Beata Klonowska
Beata Niwińska
Beata Scholz
Beata Tworek
Bernard Maryniak
Bożena Dąbrowska-Borawska
Bożena Wołoszyn – Boczkowska
Bożenna Eberdt-Gołąbek
Danuta Agaś-Sypień
Danuta Kaczerska
Danuta Majer
Danuta Mikołajczyk-Jasińska
Danuta Spychalska
Dariusz Stuczyński
Dariusz Szczypiór
Dorota Dąbrowska
Dorota Piękoś-Gliwska
Dorota Rybińska
Dorota Rydzik-Bondaryk
Edyta Kowalska
Edyta Miszczak-Kowalska
Elżbieta Balik-Głowacka
Elżbieta Barbara Błażejewska
Elżbieta Bieńkowska
Elżbieta Giedrojć
Elżbieta Kardasz-Kopytko
Elżbieta Kowalczyk
Elżbieta Lenart -Bożyk
Elżbieta Matusz
Elżbieta Mikołajczak-Śmiśniewicz
Elżbieta Toborek
Emilia Kulesza
Emilia Stefanicka
Ewa Chrałowicz
Ewa Chrościcka
Ewa Długoszewska
Ewa Gaszewska
Ewa Huszcza
Ewa Janson
Ewa Kita
Ewa Kochańska
Ewa Łasowska
Ewa Pełka
Ewa Pinkowska
Ewa Sieczkowska
Ewa Świdlińska
Ewa Wiśniewska
Ewa Wójcik
Gabriela Pytlarz-Cojda
Genowefa Karpiesiuk-Borzym
Grażyna Chrząstek-Kowalska
Grażyna Gąsiorowska
Grażyna Gierakowska
Grażyna Kubacka
Grażyna Ludwików
Grażyna Ziaja
Grzegorz Mila
Grzegorz Prentczyński
Halina Jakubowska
Halina Kaczyńska
Halina Latawiec
Hanna Obernikowicz-Krakowian
Hanna Sztarkszwarc
Helena Hałas
Ilona Hajdas-Kudela
Irena Mazurek
Irena Przybylska
Irena Soroka – Pukaluk
Irena Spichalska
Iwona Borodeńko – Popik
Iwona Klecz
Iwona Kłosińska
Iwona Maciejewska-Malicka
Iwona Riczka
Iwona Szatkowska
Iwona Tuzel
Iwona Wiewióra
Iwona Wojtyniak
Janina Krajewska
Janusz Kawiorski
Joanna Słowińska
Joanna Sułkowska
Joanna Wośko-Matryba
Joanna Zabel-Olejnik
Jolanta Dziadkiewicz
Jolanta Jędrzejewska
Jolanta Krzaczek
Jolanta Polcyn
Jolanta Siwek
Józef Żyłka
Julia Landowska
Justyna Skoczeń-Serafin
Katarzyna Górska
Katarzyna Smyczek
Katarzyna Szklennik-Berkowicz
Krystyna Boroń
Krystyna Mokrzycka-Idzik
Krystyna Ornat
Krystyna Przedmojska
Krystyna Żmuda
Krzysztof Duda
Krzysztof Nowakowski
Lidia Kamińska-Grzyb
Ligia Matysiak
Lucyna Horodecka-Wardęga
Małgorzata Foksa
Małgorzata Jurga
Małgorzata Kozowicz
Małgorzata Mikołajczak
Małgorzata Paczkowska
Małgorzata Romanowska
Małgorzata Springwald
Małgorzata Szarek-Poleszak
Małgorzata Świderska
Małgorzata Świetlik
Małgorzata Taraszkiewicz-Guzewicz
Marek Krasowski
Maria Engel – Sobczyk
Maria Kiersnowska
Maria Kwiecińska
Maria Piotrowska
Maria Tychoniuk-Pogorzelska
Maria Urbanowicz
Marian Świstuń
Marietta  Biadasiewicz-Czemko
Mariusz Pacan
Monika Witaszek-Kic
Monika Witkowska
Natalia Dziedzic
Otylia Wieżyńska-Postrach
Paweł Buczkowski
Paweł Chalusiak
Radosław Słomiany
Radosława Barnaś-Baniel
Renata Koryczan
Renata Małecka
Renata Pawlak
Renata Szafraniec
Renata Szwankowska
Sławomira Bajsert
Stanisława Sawicka
Stefania Adamska
Tadeusz Żymałkowski
Teresa Dąbrowska
Teresa Derylak – Czyżo
Teresa Kowalska-Knitter
Teresa Pawlak
Teresa Poleszuk-Spakowska
Teresa Szpatuśko
Teresa Śliwa
Urszula Abramowicz
Urszula Malik
Urszula Matysiak
Urszula Stawnicka
Urszula Walter-Werra
Wanda Balińska – Miśkiewicz
Wanda Grzebińska
Wanda Wrzosek
Wioletta Graczyk
Końskie
Tarnobrzeg
Prudnik
Mierzęcice
Ostrów Wielkopolski
Polanica Zdrój
Tarnowskie Góry
Kętrzyn
Elbląg
Siedlce
Inowrocław
Wałcz
Pisz
Szydłowo
Piekary Śląskie
Tworóg
Sieradz
Barcin
Rejowiec Fabryczny
Męcina
Toruń
Łochów
Będzin
Konstantynów Łódzki
Wieluń
Warszawa Wesoła
Wrocław
Wałbrzych
Warszawa
Częstochowa
Łódź
Augustów
Gostyń
Częstochowa
Świebodzice
Chełm
Czerwionka Leszczyny
Bychawa
Słupsk
Lublin
Bydgoszcz
Kamienna Góra
Opole
Zabrze
Warszawa
Prudnik
Działdowo
Chełm
Warszawa
Tarnów
Ząbki
Nowa Sól
Drezdenko
Osiek
Wodzisław
Rzeszów
Borowie
Lesko
Brańsk
Pułtusk
Gdynia
Góra
Częstochowa
Kętrzyn
Nowa Sól
Białystok
Młynary
Giżycko
Chełm
Gryfice
Leszno
Lublin
Łomża
Wrocław
Stargard Szczeciński
Motycz
Kraków
Mława
Suwałki
Zelów
Radom
Wrocław
Zielona Góra
Piekary Śląskie
Gdynia
Ruda Śląska
Tarnowskie Góry
Katowice
Siewierz
Żywiec
Siedlce
Rybnik
Biłgoraj
Gdańsk
Nowe Miasto
Chełm
Lublin
Kielce
Leszno
Limanowa
Jarosław
Opole
Częstochowa
Puck
Racibórz
Katowice
Garwolin
Gniezno
Hrubieszów
Gdynia-Orłowo
Potok Górny
Tarnowskie Góry
Szczytno
Oświęcim
Wrocław
Bydgoszcz
Poznań
Zebrzydowice
Bełchatów
Gryfice
Łódź
Radom
Płock
Warszawa
Poznań
Lubliniec
Sieradz
Zwierzyniec
Przasnysz
Ostrzeszów
Rzeszów
Gdańsk
Dębno
Tarnowskie Góry
Stanowice
Łódź
Chrzanów
Kluczbork
Wrocław
Toruń
Oświęcim
Braniewo
Włocławek
Pajęczno
Rabka Zdrój
Kraków
Ostrzeszów
Goleniów
Katowice
Września
Częstochowa
Końskie
Lubliniec
Malbork
Radzyń Podlaski
Zalesie Górne
Warszawa
Gorlice
Tychy
Skarżysko-Kamienna
Koło
Radom
Białystok
Radom
Krapkowice
Konin
Świnoujście
Kościan
Niechlów
Tarnobrzeg
Jędrzejów
Gniezno
Szczecinek
Włodawa
Mysłowice
Chrzanów
Rzeszów
Staroźreby
Kraków
Poznań
Leszno
Mońki
Warszawa
Warszawa
Ostrowiec Świętokrzyski
Biłgoraj
Gdańsk
Sokółka
Opole
Zamość
Piwniczna
Kielce
Bielkówko
Radzyń Podlaski
Słupsk
Staniszcze Wielkie
Wrocław
Gdynia
Kraków
Włocławek

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Regulamin

Wszystkie konkursy >>

Prześlij dalej

Drukuj