Konkurs „Rozpocznij mistrzowskie rozgrywki z Żuravitem!” dla lekarzy urologów – lista laureatów!16 czerwca 2014

Z przyjemnością ogłaszamy listę laureatów konkursu „Rozpocznij mistrzowskie rozgrywki z Żuravitem!” kierowanego do lekarzy urologów!

Imię i Nazwisko Miejscowość
Maciej Szczurek
Adam Bławat
Leszek Szcześniak
Artur Jedliński
Lech Stachurski
Dariusz Szmydki
Maciej Cofalik
Zbigniew Wojtas
Janusz Nowak
Wojciech Gnacik
Janusz Michalik
Krzysztof Górski
Czesław Pawlaczek
Paweł Pilch
Jacek Jaromin
Bartłomiej Gliniewicz
Sławomir Archimowicz
Jerzy Switała
Andrzej Gołębiewski
Marek Grabowski
Marek Grabowski
Jacek Drabina
Tadeusz Rottermund
Jakub Danilewicz
Andrzej Mura
Konrad Dalmata
Krzysztof Żychowicz
Robert Seifert
Jacek Calik
Aleksander Biały
Mariusz Płodzidyn
Konrad Lebiedziński
Andrzej Baranowski
Nowak Grzegorz
Przemysław Adamczyk
Krzysztof Hałasa
Marek Łatkiewicz
Waldemar Białek
Jacek Nizabitowski
Ewa Nizabitowska
Jacek Adamczyk
Paweł Olejniczak
Poitr Olechowski
Przemysław Woźniak
Artur Cholewa
Adam Niesłuchowski
Maciej Głuszko
Paweł Pawlicz
Roman Jędrzejewski
Mariusz Ciemerych
Jacek Krzyśpiak
Mieczysław Węglewicz
Andrzej Wolanin
Franciszek Zmysłowski
Zbigniew Kantyka
Wiesław Kotarski
Roman Lesiów
Lucyna Prusinska
Tadeusz Werel
Jacek Kudelski
Jakub Rogowski
Maciej Kisiel
Dariusz Kraśniewski
Mariusz Błachowiak
Dawid Musielak
Jerzy Turkiewicz
Mieczysław Walczak
Krzysztof Skomski
Andrzej Włodyka
Anetta Śmietana
Mirosław Żurek
Tomasz Marosz
Paweł Kalwas
Michał Krawczyński
Michał Hrab
Jerzy Więznowski
Kazimierz Pruszewicz
Piotr Satławski
Marta Palczak
Jacek Selwa
Mariusz Krempa
Dariusz Dauerman
Anna Jakieła
Lesław Świebocki
Andrzej Szylko
Wojciech Franków
Grzegorz Piotrowicz
Tomasz Syryło
Rafał Jedynak
Marcin Radko
Urszula Trykozko
Joanna Bach
Tomasz Kubik
Dominik Drobiński
Tomasz Rosiński
Ewa Bies-Niewada
Witold Mikołajczyk
Miłosz Jasiński
Andrzej Petrus
Antoni Kamiński
Krzysztof Kraśnicki
Marek Nowak
Jerzy Stępniewicz
Narcyz Kiejna
Dobrosława Drabik-Fornal
Krzysztof Węgrzyn
Tomasz Lubas
Andrzej Kędzierski
Teresa Lisik
Kamil Bochynek
Władysław Błudzin
Zbigniew Dawid
Andrzej Potyka
Krzysztof Jop
Maciej Flak
Piotr Chwastek
Roman Jagodziński
Marek Załęski
Krzysztof Pol
Krzysztof Rogowski
Marcin Chlabicz
Artur Pohl
Wiesław Godzisz
Emil Śledź
Piotr Bobiarski
Tadeusz Palec
Radosław Boniecki
Jarosław Bobiński
Adam Grzegorczyk
Andrzej Kierstan
Joanna Sondka
Roman Pawłowicz
Tomasz Eksterowicz
Adam Jędrzejczyk
Michał Winiarski
Kolenkowo
Lębork
Gdynia
Gdynia
Gdynia
Katowice
Katowice
Tarnowskie Góry
Częstochowa
Czeladź
Libiąż
Sucha Beskidzka
Sucha Beskidzka
Kraków
Jaworzno
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Szczecin
Kraków
Kraków
Jastrzębie Zdrój
Kraków
Jastrzębie Zdrój
Kłodzko
Wrocław
Ząbkowice Śląskie
Wrocław
Wrocław
Inowrocław
Inowrocław
Toruń
Toruń
Toruń
Tomaszowice
Lublin
Lublin
Tomaszowice
Tomaszowice
Kielce
Staszów
Staszów
Kielce
Koszalin
Koszalin
Koszalin
Koszalin
Koszalin
Ciechanów
Ciechanów
Ciechanów
Ciechanów
Ciechanów
Olsztyn
Giżycko
Olsztyn
Olsztyn
Białystok
Białystok
Białystok
Biała Podlaska
Łomża
Poznań
Poznań
Kalisz
Ostrów Wlkp
Biedrusko
Strzyżów
Brzozów
Krosno
Krosno
Poznań
Poznań
Poznań
Poznań
Puszczykowo
Stalowa Wola
Przeworsk
Rzeszów
Mielec
Wałbrzych
Wrocław
Wrocław
Jelenia Góra
Legnica
Warszawa
Warszawa
Warszawa
Warszawa
Warszawa
Warszawa
Warszawa
Warszawa
Warszawa
Warszawa
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Płock
Bydgoszcz
Kwidzyn
Kwidzyn
Wejherowo
Kościerzyna
Wejherowo
Częstochowa
Kędzierzyn Koźle
Dobieszowice
Tarnowskie Góry
Opole
Gliwice
Rybnik
Rybnik
Katowice
Katowice
Ostrołęka
Ostrołęka
Suwałki
Białystok
Białystok
Krasnystaw
Chełm
Puławy
Lubartów
Puławy
Łódź
Łódź
Łódź
Łódź
Łódź
Bełchatów
Zgierz
Bełchatów
Tomaszów Mazowiecki

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Regulamin

Wszystkie konkursy >>

Prześlij dalej

Drukuj