„Zbieraj kody – odbierz nagrody” – laureaci konkursu22 listopada 2013

konkurs-zbieraj-kody-odbierz-nagrode-1

Prezentujemy listę laureatów konkursu „Zbieraj kody – odbierz nagrody”

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
44.
45.
46.
47.
48.
49.
50.
51.
52.
53.
54.
55.
56.
57.
58.
59.
60.
61.
62.
63.
64.
65.
66.
67.
68.
69.
70.
71.
72.
73.
74.
75.
76.
77.
78.
79.
80.
81.
82.
83.
84.
85.
86.
87.
88.
89.
90.
91.
92.
93.
94.
Justyna     Bielecka
Małgorzata     Biernat
Urszula     Bijok-Kloc
Monika     Bilik
Alicja     Błocka
Maria     Borkowska
Marzena     Botkiewicz
Joanna     Bróz
Agata     Brzezińska
Martyna     Bugaj
Wanda     Chmielewska
Róża     Chmielewska
Mariusz     Chrabkowski
Izabela     Chuda
Jadwiga     Chwastykowska
Iwona     Cieślińska
Genowefa     Droździk
Lena     Dubiel
Mirosława     Dudko
Lilianna     Fiebig
Agnieszka     Florek
Agnieszka     Gałecka
Jola     Garwol
Klaudia     Gilner
Bożena     Golda
Joanna     Grobel
Krystyna     Grzelak
Joanna     Janosz
Beata     Jesiołowska
Marta     Jura
Anna     Jurczak
Paulina     Kaczmarzyk
Joanna     Karasińska
Izabela     Katlińska
Nina     Klebieko
Sylwia     Knapik
Anna     Knez
Ewa     Kołacka
Michał     Kołacki
Ewa     Konik
Katarzyna     Kosiek
Gabriela     Kowalik
Anna     Kowalska
Paulina     Kozłowska
Magdalena     Kożdoń
Agnieszka     Krawiel
Małgorzata     Krogulska
Beata     Krzemianowska
Monika     Kucharska
Agnieszka     Kudłacz
Edyta     Kula
Magdalena     Leonarcik
Jolanta     Lubińska
Sylwia     Łydzińska
Anna     Machura
Tomasz     Maciejewski
Maria     Majerska-Gamrot
Bogusława     Marchwiak
Marta     Matacz
Anna     Matla
Agnieszka     Motyka
Bożena     Myrcik
Marta     Nawrocka
Anna     Nowak
Elżbieta     Nowak
Genowefa     Pasionek
Karolina     Pawlak
Anna     Pawłowska
Anna     Picheta
Zdzisław     Pilichowski
Iwona     Pyć
Anna     Radwan
Ilona     Rataj
Monika     Remiszewska
Izabela     Skowron
Joanna     Skubiszewska
Anna     Stach-Janusz
Marianna     Stadnik
Agnieszka     Suchy
Agnieszka     Szcześniewska
Daria     Szkwarek
Beata     Świątyńska
Katarzyna     Toczek-Gierula
Ewa     Trzaska
Małgorzata     Tychoniuk
Krystyna     Urbanek
Joanna     Uślińska
Katarzyna     Wasilewska
Ewelina     Wilk
Justyna     Witczak-Gatlik
Agnieszka     Wolska
Elżbieta     Woźniak
Urszula     Wronka
Maria     Zyza
Pałecznica
Grudziądz
Pruchna
Zamość
Lewin Brzeski
Mikołów
Bakałarzewo
Rzeszów
Gliwice
Tuszów Narodowy
Kęsowo
Maków Mazowiecki
Gdynia
Pniewy
Cieszyn
Białystok
Książ Wielkopolski
Łoniów
Mońki
Bojanowo
Zbylitowska Góra
Łomża
Barcice
Rybnik
Tychy
Świecie
Gdynia
Sumina
Konin
Wieluń
Radom
Wieluń
Niepołomice
Warszawa
Świdwin
Szczepanów
Sosnowiec
Sępólno Krajeńskie
Sępólno Krajeńskie
Dobrodzień
Skołyszyn
Konopiska
Piekary Śląskie
Nowogard
Jastrzębie
Kuźnia Białostocka
Piotrków Trybunalski
Katowice
Siemianowice Śląskie
Krościenko Nad Dunajcem
Kraków
Słubice
Więcbork
Ostrołęka
Siemianowice Śląskie
Bytów
Zawiercie
Środa Wlkp.
Koszalin
Poznań
Katowice
Ruda Śląska
Olszyna
Kodrąb
Piotrków Tryb.
Ujanowice
Szczecin
Jastrzębia
Gdynia
Kikół
Piotrków Trybunalski
Skołyszyn
Częstochowa
Kolno
Cedry Małe
Bobolice
Lesko
Lublin
Jarosław
Bydgoszcz
Wrocław
Szczecin
Rzeszów
Łódź
Białystok
Tuchola
Ostróda
Biała Podlaska
Oświęcim
Myślenice
Stary Sącz
Toruń
Lublin
Włodawa

 


 

 

 

Wszystkie konkursy >>

Prześlij dalej

Drukuj