„Xylogel” – wyniki konkursu25 października 2013

konkurs-xylogel

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu „Xylogel”

Prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe to:

xylogel-wyniki-konkursu 

 

Imię Nazwisko Miejscowość
Agnieszka
Aleksandra
Joanna
Małgorzata
Beata
Jadwiga
Ewa
Katarzyna
Dariusz
Małgorzata
Karolina
Katarzyna
Agnieszka
Agmieszka
Katarzyna
Maria
Włodkowska
Teresa
Malwina
Jerzy
Dorota
Elżbieta
Ewelina
Teresa
Marta
Joanna
Anna
Ewelina
Elwira
Agata
Marta
Izabela
Danuta
Milena
Katarzyna
Ewa
Ewa
Sylwia
Kinga
Małgorzata
Joanna
Dorota
Ewelina
Katarzyna
Alicja
Dorota
Monika
Katarzyna
Katarzyna
Urszula
Dorota
Karolina
Iwona
Anna
Patrycja
Natalia
Angelina
Justyna
Anna
Zuzanna
Aleksandra
Joanna
Agnieszka
Anna
Anna
Beata
Marta
Katarzyna
Magdalena
Beata
Sandra
Marzena
Monika
Iwona
Urszula
Barbara
katarzyna
Ilona
Karolina
Anna
Monika
Mariola
Monika
Lidia
Małgorzata
Iwona
Karolina
Wioletta
Justyna
Maciej
Karolina
Łukasz
Magdalena
Marta
Danuta
Aleksandra
Ewelina
Renata
Bożena
Maria
Adamowicz
Augustyniak
Białkowska
Biernat
Brawańska
Chwastykowska
Czaplicka
Dobkiewicz
Drzymkowski
Feldheim
Filip
Frtont
Głowacka
Goryniak
Górska
Grabska-Bacior
Grażyna
Grobelna
Gryka
Grześków
Hagiemajer
Hodenionek
Jabłońska
Jarosińska
Jerzmańska
Jędrzejczyk
Jędrzejewska
Jura
Kamińska
Kapica
Karpiuk
Katlińska
Kazimierska
Kiernicka
Kisiel
Kisiel
Komik
Kopeć
Kopytkowska
Kosmala
Kościńska
Kowalczyk
Kowalska
Kucharska
Lemańczyk
Lisiak
Łuczak
Maciejewska
Majka
Marchewka
Marcinkowska
Matusiak
Mazurek
Mizerska
Nowak
Nowak
Okolus
Oziębły
Paliwoda
Pawłowska
Paź
Pieterek
Pikus-Rębisz
Piotrowska
Płaniewska
Potratz
Pruszko
Rachwalska
Rafał
Rożkiewicz
Rutkowska
Ryng
Rzepka
Sacha-Waśniowska
Sadowska
Salisz
Sękowska
Skiba
Snażyk
Sochocka
Sokołowksa
Sokół
Sołtysiak
Stefańska
Strzelewicz
Strzondała
Szalpuk
Szara
Śmigielska
Trzaska
Tymińska
Tymiński
Walasek
Wanowska
Włodarczyk
Wyza
Zwierzyńska
Zygmunt
Żmuda
Żołnierz
16-200    Dąbrowa Białostocka
43-170    Łaziska Górne
01-716    Warszawa
86-300    Grudziądz
41-100    Siemianowice Śl.
43-400    Cieszyn
13-200    Działdowo
64-400    Międzychód
83-200    Starogard Gdański
85-083    Bydgoszcz
14-300    Morąg
34-700    Rabka-Zdrój
60-161    Poznań
57-300    Kłodzko
38-200    Jasło
58-580    Szklarska Poręba
18-400    Łomża
64-100    Leszno
00-821    Warszawa
94-222    Łódź
26-060    Chęciny
22-400    Zamość
21-307     Ulan
21-400    Łóków
05-300    Mińsk Mazowiecki
10-687    Olsztyn
01-991    Warszawa
34-120    Roczyny
18-200    Wysokie Mazowieckie
41-703    Ruda Śląska
15-073    Białystok
02-495    Warszawa
05-300    Mińsk Mazowiecki
31-216    Kraków
39-300    Mielec
01-492    Warszawa
46-380    Dobrodzień
43-502    Czehowice-Dziedzice
26-420    Nowe Miasto
93-380    Łódź
13-200    Działdowo
05-320    Mrozy
08-110    Siedlce
54-129    Wrocław
83-300    Kartuzy
20-850    Lublin
98-300    Wieluń
63-460    Nowe Skalmierzyce
88-300    Mogilno
18-500    Kolno
80-209    Chwaszczyno
21-400     Łuków
32-700    Bochnia
20-281    Lublin
62-200    Gniezno
32-800    Poręba Spytkowska
01-840    Warszawa
37-200    Przeworsk
01-460     Warszawa
94-039    Łódź
06-500    Mława
62-200    Gniezno
39-400    Tarnobrzeg
05-400    Nowy Dwór Mazowiecki
54-144    Wrocław
14-300    Morąg
18-400    Łomża
62-511    Kramsk
20-485    Lublin
15-073    Białystok
03-949    Warszawa
98-300    Wieluń
72-510    Wolin
32-040    Ochojno
19-300    Ełk
34-450    Krościenko Nad Dunajcem
22-400    Zamość
36-147    Niwiska
34-120    Andrychów
48-340    Głuchołazy
02-679    Warszawa
06-500    Mława
31-845    Kraków
27-200    Starachowice
88-400    Żnin
02-679    Warszawa
10-180    Olsztyn
03-748    Warszawa
03-938    Warszawa
94-047    Łódź
05-077    Warszawa-Wesoła
21-400    Łuków
20-735    Lublin
05-101     Nowy Dwór Mazowiecki
05-825    Grodzisk Mazowiecki
87-337    Wąpielsk
31-216    Kraków
34-600    Limanowa
20-723    Lublin
53-614    Wrocław

Zwycięzcom gratulujemy!

Wszystkie konkursy >>

Prześlij dalej

Drukuj