Scorbolamid – wyniki konkursu31 grudnia 2012

scorbolamid-konkurs

Z przyjemnością ogłoszamy wyniki konkursu Scorbolamid

Prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe to:

  1. Kwas askorbowy, rutozyd, salicylamid
  2. Wszystkie odpowiedzi na drugie pytanie są prawidłowe

 

Laureatami konkursu są:

Imię i nazwisko Miejscowość
Aldona Adamska-Szewczyk 00-712    Warszawa
Anna Arciszewska 38-200    Jasło
Agata Bieńkowska 06-400    Ciechanów
Szymon Bieżański 03-252    Warszawa
Anita Brzozowska 09-100    Płońsk
Zdzisława Budzińska 22-400    Zamość
Krystyna Buszek 83-400    Kościerzyna
Magdalena Buszta 68-100    Żagań
Violetta Charsche 63-400    Ostrów Wlkp.
Łukasz Chojnacki 95-045    Parzęczew
Anna Chojnicka 87-200    Wąbrzeźno
Bożena Denis 89-410    Więcbork
Izabela Dobko 77-100    Bytów
Beata Dobrowolska 58-500    Jelenia Góra
Marta Domańska 22-300    Krasnystaw
Stanisława Drzewiecka 05-120    Legionowo
Monika Drzymalska 13-230    Lidzbark
Mirosława Dulko 16-020    Czarna Białostocka
Ewa Dybowska 05-119    Legionowo
Ewa Dzikowska 62-800    Kalisz
Lucyna Frąckowiak 57-330    Szczytna
Marcin Gackowski 85-430    Bydgoszcz
Stanisław Gajowniczek 08-110    Siedlce
Halina Gąsiorek 34-600    Limanowa
Agata Gierek 07-205    Rząśnik
Magdalena Gil 42-229    Częstochowa
Katarzyna Grajper 82-300    Elbląg
Sylwia Gromek 64-225    Kopanica
Barbara Grygiel 39-230    Brzostek
Marzena Heine 02-747    Warszawa
Halszka Jakubska 61-148    Poznań
Dariusz Kaczmarek 98-360    Lututów
Agata Kardas 95-200    Pabianice
Agata Kaźmierczak 26-600    Radom
Agnieszka Kępska 24-150    Nałęczów
Małgorzata Kleban 20-316    Lublin
Wioleta Kmieć 58-150    Strzegom
Aneta Kochanek 80-809    Gdańsk
Wiesława Kolenda 86-005    Białe Błota
Joanna Kołkowska 44-190    Knurów
Monika Krasowska 20-027    Lublin
Beata Kreft 85-213    Bydgoszcz
Magdalena Kręcik 03-516    Warszawa
Małgorzata Lech 03-147    Warszawa
Iwona Litwińska 20-722     Lublin
Hanna Łapińska 15-701    Białystok
Jolanta Łoszyn 15-666    Białystok
Joanna Malicka 20-625    Lublin
Urszula Malik 38-400    Krosno
Ewa Marchewka 74-500    Chojna
Wioletta Masłoń 42-260    Kamienica Polska
Ewa Maśna 24-105    Baranów
Anna Mazurek 32-700    Bochnia
Anna Miezianko 19-300    Ełk
Katarzyna Mitura 05-091    Ząbki
Iwona Mojsa 58-124    Marcinowice
Ewa Moryson 64-100    Leszno
Małgorzata Myszkiewicz 24-150    Nałęczów
Małgorzata Nachowiak 66-460    Witnica
Anna Pabian 33-100    Tarnów
Aneta Petyszak 20-027    Lublin
Aleksandra Piechota 41-902    Bytom
Paulina Piotrowska 98-300    Wieluń
Joanna Piotrowska 73-200    Choszczno
Alicja Polberg 02-306    Warszawa
Dorota Popiołek 24-150    Nałęczów
Marta Pruszko 18-400    Łomża
Lidia Przybylska 88-300    Mogilno
Justyna Rodzik 24-100    Puławy
Magdalena Rusek 32-650    Kęty
Grzegorz Rybka 38-102    Grodzisko
Adam Rynkowski 14-200    Iława
Renata Saniewska 15-840    Białystok
Urszula Sawicka 03-966    Warszawa
Katarzyna Sekuła 11-700    Mrągowo
Joanna Skrzypiec 05-070    Sulejówek
Anna Sobolewska 60-161    Poznań
Ewa Soboń 28-340    Sędziszów
Anna Stach-Janusz 38-600    Lesko
Elżbieta Staniszewska 09-300    Żuromin
Marta Stańczyk 24-150    Nałęczów
Sylwia Stefańczuk 35-051    Rzeszów
Mariusz Sulęcki 15-017    Białystok
Dorota Suszek 58-309    Wałbrzych
Ewa Szczepanik 03-287    Warszawa
Katarzyna Szczepańska 26-670    Pionki
Ewa Szemraj 86-300    Grudziądz
Beata Ślosarz 56-300    Milicz
Izabela Talarek 85-858    Bydgoszcz
Irena Trzeciak 74-115    Nowe Czarnowo
Emilia Walczak 88-230    Piotrków Kuj.
Agata Wetchacz 83-400    Kościerzyna
Elżbieta Winiarska 24-200    Bełżyce
Kinga Witka 88-300    Mogilno
Dorota Wlaźlak 58-105    Świdnica
Anna Zaczek 08-430    Telechów
Małgorzata Zagrajek 96-313    Jaktorów
Magdalena Zarębska 76-156    Dąbki
Alicja Zossel 38-200    Jasło
Barbara Zub 44-194    Knurów

Wszystkie konkursy >>

Prześlij dalej

Drukuj