Profilaktin – dzieciństwo pod pełną ochroną – wyniki konkursu3 grudnia 2012

profilaktin-dziecinstwo-pod-pelna-ochrona-konkurs

Z przyjemnością publikujemy listę laureatów konkursu Profilaktin – dzieciństwo pod pełną ochroną

Laureatami konkursu są:

Imię i nazwisko Miejscowość
Małgorzata Adamczuk 54-432 Wrocław
Alicja Andruchów 59-216 Grzybiany
Klaudia Balon 34-120 Roczyny
Emilia Banasiak 87-700 Aleksandrów Kujawski
Beata Bankert 64-920 Piła
Ewelina Bielecka-Pielaszkiewicz 20-576 Lublin
Agata Brzezińska 44-117 Gliwice
Dorota Bujak 21-400 Łuków
Agnieszka Chałada 20-627 Lublin
Wanda Chmielewska 89-506 Żalno
Ewa Chomiuk 61-312 Poznań
Angelika Chyzopska 15-780 Białystok
Jolanta Cicharzewska 63-400 Ostrów Wkpl.
Anna Cieślik 62-067 Rakoniewice
Beata Czajka 80-352 Gdańsk
Ewa Czaplicka 13-200 Działdowo
Anna Ćwiklińska 54-434 Wrocław
Ewa Dobrzeniecka 13-100 Nidzica
Anna Domaradzka 54-432 Wrocław
Agnieszka Domaradzka 54-432 Wrocław
Mirosława Dulko 15-662 Białystok
Magdalena Dziaduch 32-700 Bochnia
Monika Filipiak 99-311 Beldno
Marcin Florek 51-003 Wrocław
Henryka Florek 57-430 Jugów
Marcin Gackowski 85-430 Bydgoszcz
Katarzyna Gers 05-462 Wiązowna
Aneta Gis 22-600 Tomaszów Lubelski
Agnieszka Głowacka 61-411 Poznań
Elżbieta Głuś 32-020 Wieliczka
Olga Gogłoza 21-480 Okrzeja
Ewelina Gołembiewska 20-801 Lublin
Agnieszka Gornowicz 16-010 Wasilków
Ewa Gozdek 89-500 Tuchola
Dorota Grewling 62-081 Chyby
Beata Grocholska 63-100 Śrem
Żaneta Grzelczyk 63-130 Książ Wlkp.
Piotr Grzelczyk 63-130 Książ Wlkp.
Joanna Hawełka-Kucharczyk 44-218 Rybnik
Ewa Hoffmann 05-270 Marki
Zdzisława Iłowska 27-230 Brody
Justyna Janczewska 01-914 Warszawa
Justyna Janiak-Głuskowska 96-514 Rybno
Dawid Januszik 15-669 Białystok
Bernadetta Jaryczewska 58-500 Jelenia Góra
Anna Jobska 13-206 Płośnica
Karolina Juska 60-175 Poznań
Ewa Kalinowska 13-200 Działdowo
Alicja Kałużna 43-100 Tychy
Karolina Karska 61-329 Poznań
Paulina Kęsy 97-400 Bełchatów
Paulina Kieda 16-100 Sokółka
Aneta Kłodnicka 59-500 Złotoryja
Anna Kłósek-Sroka 58-500 Jelenia Góra
Sabina Kmiecik 58-124 Marcinowice
Monika Koczorowska 63-750 Sulmierzyce
Renata Koczwara 87-700 Aleksandrów Kujawski
Agnieszka Kojtych 21-300 Radzyń Podlaski
Jowita Kokoszko 03-343 Warszawa
Agnieszka Konopka 48-250 Głogówek
Anna Konopka-Koteluk 48-210 Biała
Sylwia Kopeć 43-502 Czechowice-Dziedzice
Iwona Kościelniak 85-096 Bydgoszcz
Joanna Kościńska 13-200 Działdowo
Agnieszka Kościńska 14-200 Iława
Marek Koteluk 48-250 Głogówek
Ewelina Kowalczyk 97-415 Kluki
Katarzyna Kowalczyk 20-241 Lublin
Irena Kowalkowska 04-745 Warszawa
Sylwia Książek 41-800 Zabrze
Joanna Kucięba 28-500 Kazimierza Wielka
Agnieszka Kudłacz 34-450 Krościenko n. D.
Wojciech Kudłacz 34-433 Nowa Biała
Anna Kupiec 01-315 Warszawa
Anna Kusiak 27-230 Brody
Joanna Kwapis 86-200 Chełmno
Anna Lamberti 64-420 Kwilcz
Katarzyna Lew 37-124 Kraczkowa
Joanna Liberska 61-628 Poznań
Marta Ławecka 61-312 Poznań
Monika Łazarecka 11-200 Bartoszyce
Małgorzata Łupińska 01-649 Warszawa
Paulina Machowicz 61-450 Poznań
Hanna Maj 54-432 Wrocław
Beata Makuch 55-093 Kiełczów
Krystyna Marczewska 42-400 Zawiercie
Anna Matelska 61-054 Poznań
Justyna Migała-Zawada 61-312 Poznań
Iwona Migdalska 86-014 Kruszyn
Justyna Orłowska 96-300 Żyrardów
Irena Orłowska 96-300 Żyrardów
Maria Otrębska 98-220 Zduńska Wola
Natalia Pacholczyk 63-400 Ostrów Wkpl.
Magdalena Palak 22-600 Tomaszów Lubelski
Iwona Palicka 67-400 Wschowa
Agnieszka Pałac 04-147 Warszawa
Marta Paryło-Cyga 32-800 Brzesko
Marianna Patkowska 21-400 Łuków
Alina Pączek 32-800 Brzesko
Marta Penczak 26-415 Klwów
Zofia Piotrowska 17-111 Boćki
Sylwia Płusa 85-704 Bydgoszcz
Elżbieta Poręba 44-335 Jastrzębie- Zdrój
Małgorzata Porzezińska 15-207 Białystok
Ewa Poterała 13-200 Działdowo
Agnieszka Przyborska 13-200 Działdowo
Katarzyna Rachwalska 61-165 Poznań
Anna Rozpara 95-070 Aleksandrów Łódzki
Magdalena Różeńska 13-230 Lidzbark
Ewelina Rybusińska 27-230 Brody
Beata Sekuła 31-587 Kraków
Anna Setlak 44-113 Gliwice
Ela Siembida 20-838 Lublin
Jola Skarżyńska 43-100 Tychy
Kinga Słabosz 32-420 Gdów
Wiesława Sobol 54-434 Wrocław
Magdalena Spirkowicz 61-312 Poznań
Grażyna Spirkowicz 64-600 Oborniki, Dąbrówka Leśna
Magdalena Spirkowicz 64-600 Oborniki, Dąbrówka Leśna
Joanna Starczyńska 63-004 Gowarzewo
Marzena Stawińska 06-456 Ojrzeń
Marlena Stefańska 64-600 Oborniki, Dąbrówka Leśna
Teresa Szachogłuchowicz-Koteluk 48-210 Biała
Paulina Szast 20-138 Lublin
Alicja Szmigiel 35-216 Rzeszów
Janusz Szot 32-100 Proszowice
Łukasz Szwarc 83-200 Starogard Gdański
Justyna Szymańska 13-200 Działdowo
Katarzyna Świątek 91-129 Łódź
Izabela Talarek 85-858 Bydgoszcz
Maciej Trzaska 94-047 Łódź
Małgorzata Warchapowicz 17-100 Bielsk Podlaski
Marta Wilk 21-500 Biała Podlaska
Barbara Winkler 24-101 Gołąb
Anna Wiszniewska-Lamers 35-232 Rzeszów
Małgorzata Witczak 94-107 Łódź
Gabriela Witowska 41-300 Dąbrowa Górnicza
Małgorzata Wodzisławska 59-100 Polkowice
Anna Wojciechowska 96-100 Skierniewice
Patrycja Wołoszyn 23-200 Kraśnik
Maria Wyka 30-809 Kraków
Kamila Wylęga 46-220 Byczyna
Dorota Wysokińska 41-506 Chorzów
Agnieszka Wyżgowska 85-791 Bydgoszcz
Mirosława Zaklika 46-220 Byczyna
Joanna Zawada 30-838 Kraków
Michał Zawartka 64-800 Chocież
Dorota Zielińska 61-160 Daszewice
Magdalena Znaj 44-194 Knurów

Wszystkie konkursy >>

Prześlij dalej

Drukuj