„Zbieraj kody – odbierz nagrodę” – wyniki konkursu3 lipca 2012

konkurs-zbieraj-kody-odbierz-nagrode

Konkurs rozstrzygnięty! Sprawdź listę laureatów naszej zabawy!

Z przyjemnością prezentujemy listę laureatów konkursu dla farmaceutów związanego z produktem Pyralgina Termo HOT:

Imię Nazwisko Miejscowość
Danuta Ambroziak Płock
Małgorzata Andrzejewska Kościerzyna
Małgorzata Bajurska-Walędziak Teresin
Klaudia Balon Roczyny
Anna Baryczka Wysokie Mazowieckie
Barbara Białowolska Szczecin
Agnieszka Bijok Pyskowice
Barbara Blokesz Mikołów
Maciej Borkowski Łuków
Paulina Borowska Wieluń
Daria Borzyńska Osie
Marta Bosak Białobrzegi
Joanna Bróz Rzeszów
Anna Brzozowska Garwolin
Janusz Bubnicki Pruszków
Małgorzata Bursztynowicz Żary
Anna Cabaj Bochnia
Jolanta Chajdaś Skarżysko Kamienna
Danuta Chlebińska Grodzisk
Małgorzata Chomczuk Biskupiec
Monika Chrapek Żory
Katarzyna Chudecka Żywiec
Dorota Ciborowska Kęsowo
Iwona Cieślińska Białystok
Joanna Cudziło-Pacuszka Grudziądz
Katarzyna Czapłygin Białogard
Beata Dabek Sławno
Aneta Drath-Musz Jarosław
Marta Drozd Włodawa
Katarzyna Dymek Lublin
Ewa Dziedziak Wołomin
Małgorzata Fikoc Białystok
Dorota Florkowska Szczytno
Kalina Gamrot Zawiercie
Magda Gawrylak Lublin
Klaudia Gilner Rybnik
Katarzyna Golda Tychy
Danuta Golędzinowska Łowicz
Anna Grabowska-Borek Olkusz
Joanna Grobel Wiąg
Magdalena Grzybowska Bydgoszcz
Alina Grzywa Skrzyszów
Magda Halkiewicz-Ujazdowska Kcynia
Izabela Hetzig Bydgoszcz
Anna Homa Kraków
Dominik Igras Zduńska Wola
Justyna Ikwanty Świdnik
Zdzisława Iłowska Brody
Barbara Iwanicka Łęczna
Aneta Jaczyńska Olecko
Anna Janczewska Warszawa
Małgorzata Janowska Toruń
Beata Jesiołowska Konin
Małgorzata Kaczmarek Piekary Śl.
Paulina Kaczmarzyk Wieluń
Patrycja Kalinowska Kobyłka
Paweł Kania Białe Błota
Joanna Karasińska Niepołomice
Karolina Karska Poznań
Beata Kasperska Limanowa
Jadwiga Kedzie Jelenia Góra
Sonia Kempny Żory
Alina Kempny Chorzów
Wioletta Kidawa Dzierżoniów
Jolanta Kilarska Głubczyce
Anna Klawinowska Dygowo
Beata Kobylińska Chorzele
Iwona Kochowska Rudnik
Beata Koczar Kryry
Danuta Kopańska Uzdowo
Anna Kostecka Krosno
Iwona Kot Gnojnica
Emilia Kowal Giżycko
Paulina Kozłowska Nowograd
Magdalena Koźluk Białystok
Magdalena Kożdoń Cieszyn
Danuta Kraszewska Grajewo
Anna Krowicka Katowice
Anna Kuciapska Kutno
Agnieszka Kudłacz Krościenko n D.
Izabela Kun Lelis
Jacek Kurosad Ostrowies Św.
Mariusz Latała Świdnica
Jadwiga Lepak Gorlice
Natalia Lewandowska Poznań
Karolina Lewicka Borowa
Magda Lipiak Tomaszów Lub.
Julita Lipińska Książki
Joanna Lipska Dzierżoniów
Edyta Łapińska Łapy
Dominika Łosiewicz Ruda Śląska
Joanna Machaj Niedrzwica Kośc.
Izabela Maciążek Malbork
Maria Maciejewska Przechlewo
Joanna Majewska Chełm
Danuta Majewska Sędziszów
Justyna Makuła Pałecznica
Joanna Malicka Lublin
Kinga Malinowska Białystok
Sławomira Mariak Łomża
Bronisława Marszałł Nowe
Paulina Mądra Drwinia
Izabela Mróz Bielawa
Katarzyna Muskała Chodzież
Jolanta Nadolska Słupsk
Hanna Naróg Warszawa
Anna Niedziałek Radom
Marta Nowak Wrzosowa
Elżbieta Nowak Piotrków Trybunalski
Katarzyna Nowakiewicz Puchaczów
Weronika Olędzka Ciechanowiec
Anna Olszewska Karlino
Kinga Orlińska Sosnowiec
Joanna Orłowska Krobia
Ewa Osak Ełk
Iga Pachocka Lębork
Iwona Palicka Wschowa
Magdalena Pastwik Sępólno Krajeńskie
Alina Pączek Brzesko
Bożena Pieloch Suwałki
Janusz Pilichowski Kikół
Kornelia Płaszczyk Zawadzkie
Aleksandra Podlaszewska Mrocza
Małgorzata Porowska Białystok
Eliza Promińska-Goss Nowe Chrusty
Kinga Przewięźlikowska Toruń
Anna Przygodzka Nowy Targ
Paulina Puch Dobryszyce
Marta Pyrek Brzesko
Beata Radzikowska Lublin
Marta Rajczyk Poczesna
Hanna Redko Ostróda
Urszula Rode Radzionków
Anna Rojek Przeworsk
Maria Rojek Przeworsk
Wiesława Rolbiecka Tuchola
Anna Roszkowska Łapy
Milena Roze Lublin
Urszula Rybka Bukowiec
Anna Rybowska Starowa Góra
Ewelina Rybusińska Brody
Aleksandra Samarcew Poraj
Monika Sekieta Bełchatów
Katarzyna Serafin Piotrków Trybunalski
Kinga Siara-Kalita Radom
Marzena Siemińska Proszowice
Agnieszka Sierka Siewierz
Kamila Sobczyk Białystok
Anna Sokół Kuźnica Białostocka
Anna Sosnowska Drewnica
Agata Sowa-Cyran Białobrzegi
Mariola Strzelewicz Żnin
Maria Suchora-Siembida Niedrzwica Duża
Joanna Swiderska Pasłęk
Joanna Szal Świdnica
Anna Szalińska Maszewo
Marta Szklarek Pajęczno
Justyna Sznyra Ruda Śl.
Janusz Szot Kraków
Małgorzata Szumiel Brąszewice
Marta Szwedzińska-Wojech Łódź
Beata Szymczak Toruń
Olga Śniegota Sierpc
Ewa Świerczewska Białystok
Magdalena Świniarska Radomin
Jadwiga Talarek Ciechanów
Dagmara Katarzyna Tchuikou Nguetchue Łódź
Urszula Tomczyk Brzeszcze
Agnieszka Trojak-Wierzbicka Białogard
Ewa Trzaska Łódź
Anna Tyrakowska Radzyń Chełmiński
Magdalena Ujazdowska Kczynia
Teresa Urbańska Częstochowa
Joanna Uścińska Ostróda
Małgorzata Wajda-Garczorz Ruda Śląska
Kinga Wajman Miedzichowo
Edyta Wasiak-Szymkiewicz Kielce
Edyta Wilkos Bydgoszcz
Justyna Witczak-Gatlik Myślenice
Martyna Wlazło Turek
Anna Woźniak Stalowa Wola
Eryk Wójcicki Grajewo
Danuta Wyszyńska Sosnowiec
Wiesława Zaleska Sokoły
Kamila Zawadzka Golub-Dobrzyń
Katarzyna Zdunek Lubartów
Magdalena Zielińska Jastrząb
Zdzisława Zonder Bytom
Monika Zygarowicz Sandomierz
Weronika Żebrowska Białystok

Wszystkie konkursy >>

Prześlij dalej

Drukuj