Wyniki konkursu Nowa Figura1 na wiosnę12 czerwca 2012

uwaga-konkurs-nowa-figura1-na-wiosne (1)

Mamy przyjemność ogłosić listę laureatów konkursu FIGURA1

Prawidłowa odpowiedź na pytanie konkursowe to: Liść senesu

 

Laureatami konkursu są:

Imię i nazwisko Miejscowość
Aleksandra Adamiak 98-240    Szadek
Martyna Auguścik 26-600    Radom
Barbara Bączek 03-126    Warszawa
Katarzyna Biedarz 43-600    Jaworzno
Ewa Biernacka 63-700    Krotoszyn
Agnieszka Bochenek 35-500    Chrzanów
Daria Borzyńska 86-150    Osie
Beata Brawańska 41-100    Siemianowice Śl.
Anna Chrapkowska 80-371    Gdańsk
Katarzyna Ciba 41-400    Mysłowice
Natalia Cicharzewska 63-400    Ostrów Wlkp.
Genowefa Ciuk 80-863    Gdańsk
Urszula Czajka 23-200    Kraśnik
Małgorzata Ćwiklińska 47-400    Racibórz
Dominika Decyk 01-833    Warszawa
Elżbieta Dobiecka 67-100    Nowa Sól
Mirosława Dudko 19-100    Mońki
Anna Durys 56-100    Wołów
Katarzyna Finik 43-100    Tychy
Dorota Florkowska 12-100    Szczytno
Beata Foltyniewicz 62-586    Rzgów
Anna Gajdka 04-439    Warszawa
Agnieszka Głowacka 60-161    Poznań
Natalia Główka 41-500    Chorzów
Agata Graczyk 06-320    Baranowo
Dorota Inglot 38-500    Sanok
Justyna Janiak-Głuskowska 96-514    Rybno
Beata Jańczyk 42-500    Będzin
Anna Jasicka 70-215    Szczecin
Marcelina Jednacz 44-190    Knurów
Agnieszka Jurek 33-100    Toruń
Paulina Jurga 63-400    Ostrów Wlkp.
Grażyna Kaczmarczyk 26-110     Skarżysko-Kam.
Paulina Kaczmarzyk 98-300    Wieluń
Marta Kamińska 15-827    Białystok
Grażyna Kiljan-Mietlicka 78-100    Kołobrzeg
Agnieszka Kłos 80-524    Gdańsk
Małgorzata Kobos 33-200    Dąbrowa Tarnowska
Krystyna Kołoda 68-200    Żary
Małgorzata Korzycka 30-018    Kraków
Irena Kowalkowska 04-745    Warszawa
Patrycja Kowalska 43-100    Tychy
Małgorzata Kozak 82-500    Kwidzyn
Antonina Krasińska 41-500    Chorzów
Danuta Kucińska 14-202    Iława
Andrzej Kuciński 14-202    Iława
Elżbieta Kurkowska 32-500    Chrzanów
Martyna Lalik 43-300    Bielsko-Biała
Edyta Lenkiewicz 15-858    Białystok
Joanna Lewenda 12-160    Wielbark
Joanna Leżyńska 66-300    Międzyrzecz
Elżbieta Łagowska 22-100    Chełm
Marzena Łaska 87-100    Toruń
Aneta Łebkowska 42-200    Częstochowa
Kazimierz Maciewicz 58-340    Głuszyca
Marta Maj 25-115    Kielce
Magdalena Majewska 01-320    Warszawa
Bożena Marcinek 47-200    Kędzierzyn-Koźle
Magda Marusiak 59-220    Legnica
Maria Masalska 17-240    Czeremcha
Lucyna Mieczkowska 83-240    Szteklin
Anna Moczydłowska 18-200    Wysokie Maz.
Iwona Mojsa 58-124    Marcinowice
Izabela Nowakowska 13-300    Nowe Miasto Lub.
Iwona Palicka 67-400    Wschowa
Marta Pankiewicz 58-100    Świdnica
Małgorzata Patkowska 80-170    Gdańsk
Maria Patoka 62-300    Września
Teresa Pelplińska 80-333    Gdańsk
Małgorzata Piech 67-400    Wschowa
Piotr Popławski 81-002    Gdynia
Mariola Przybylska 64-800    Chodzież
Bożena Puchalska 71-808    Szczecin
Halina Rogaś 32-050    Skawina
Jadwiga Runge 85-064    Bydgoszcz
Bożena Rybacka 66-400    Gorzów Wlkp.
Katarzyna Serafin 97-300    Piotrków Tryb.
Monika Skaza 41-300    Dąbrowa Górnicza
Kamila Sobczyk 15-707    Białystok
Jadwiga Stopa 03-683    Warszawa
Stanisław Supczyński 57-200    Ząbkowice Śl.
Monika Szeligowska 16-001    Kleosin
Łukasz Szutka 77-320    Przechlewo
Łukasz Szwarc 83-200    Starogard Gdański
Irena Tutaj 82-433    Mikołajki Pomorskie
Piotr Wandas 32-050    Skawina
Ewa Wawrzyniak 83-110    Tczew
Monika Wąż 17-100    Bielsk Podlaski
Małgorzata Węglorz 57-200    Ząbkowice Śl.
Joanna Wica 80-180    Gdańsk
Teresa Widera 83-453    Gdańsk
Justyna Wierus 42-200    Częstochowa
Andrzej Więckowski 18-404    Łomża
Marta Wilk 21-500    Biała Podlaska
Aleksandra Wojtyś 80-288    Gdańsk
Marzena Woskowicz 43-600    Jaworzno
Agnieszka Zaśko 02-743    Warszawa
Agnieszka Zielińska 80-334    Gdańsk
Renata Zuchora-Szymańska 02-798     Warszawa
Lucyna Żak 47-220    Kędzierzyn Koźle

 

Gratulujemy!

Wszystkie konkursy >>

Prześlij dalej

Drukuj