Wyniki „Wiosennego konkursu Normolax Regular”25 maja 2012

wyniki-wiosennego-konkursu-normolax-regular

Prezentujemy listę laureatów Wiosennego konkursu Normolax Regular

Prawidłowa odpowiedź na pytanie konkursowe to: smak zielonego jabłka

 

Nagrody otrzymają:

Imię i nazwisko Miejscowość
ANDRZEJ ADAMCZYK 26-120 Bliżyn
ŁUCJA ADAMSKA 27-100 Iłża
EMILIA BANASIAK 87-700 Aleksandrów Kujawski
BEATA BANKERT 64-920 Piła
JADWIGA BARBACH-KNAŚ 97-500 Radomsko
AGNIESZKA  BARTOSZEK 27-600 Sandomierz
BOGNA BŁASZCZYK 46-053 Lędziny
DANUTA BOGDAŃSKA 22-400 Zamość
JOANNA BOGDZIUN 02-670 Warszawa
DOROTA BUJAK 21-400 Łuków
WANDA CHMIELEWSKA 89-506 Żalno
MARTA CHOMIAK 59-400 Jawor
EWA CHOMIUK 61-312 Poznań
NATALIA CICHARZEWSKA 63-400 Ostrów Wlkp.
ANNA CIEŚLIK 62-067 Rakoniewice
EWA CZAPLICKA 13-200 Działdowo
MARTA DOMŻALSKA 88-100 Inowrocław
LENA DUBIEL 27-670 Łoniów
MIROSŁAWA DULKO 15-662 Białystok
MARCIN FLOREK 51-003 Wrocław
HENRYKA FLOREK 57-430 Jugów
HELENA GAJOS 59-420 Bolków
ANETA GIS 22-600 Tomaszów Lubelski
JUSTYNA GŁAZ 39-300 Mielec
OLGA GOGŁOZA 24-170 Kurów
EWELINA GOŁEMBIEWSKA 20-801 Lublin
DOMINIKA GÓRAL 37-700 Przemyśl
KRZYSZTOF GÓRAL 37-700 Przemyśl
ANNA GRABOWSKA-BOREK 41-219 Sosnowiec
WIOLETTA GRADOŃ 42-200 Częstochowa
DOROTA GREWLING 62-081 Chyby
ŻANETA GRZELCZYK 63-130 Książ Wlkp.
KAROLINA HAŁASA 22-460 Szczebrzeszyn
ANNA JANKIEWICZ 72-600 Świnoujście
ELŻBIETA JAROS 93-331 Łódź
KAROLINA KLÓSKA 63-500 Ostrzeszów
ANNA KŁÓSEK-SROKA 59-540 Nowy Kościół
SABINA KMIECIK 58-124 Marcinowice
SYLWIA KOPEĆ 43-502 Czechowice-Dziedzice
MAŁGORZATA KOSTYRA 01-649 Warszawa
JOANNA KOŚCIŃSKA 13-200 Działdowo
EWELINA KOWALCZYK 97-415 Kluki
KAMILA KOWALCZYK 41-208 Sosnowiec
JOANNA KUCIĘBA 28-500 Kazimierza Wielka
AGNIESZKA KUDŁACZ 34-450 Krościenko n.D
MAŁGORZATA KULESZA 18-300 Zambrów
KRYSTYNA KULESZA 18-300 Zambrów
JOANNA KWAPIS 86-200 Chełmno
KATARZYNA LASOTA 09-152 Naruszewo
KATARZYNA LEW 37-124 Kraczkowa
MONIKA ŁAZARECKA 11-200 Bartoszyce
DOROTA ŁUSZCZ-SZOPA 30-075 Kraków
KRYSTYNA MARCZEWSKA 42-400 Zawiercie
AGATA MARKOWSKA 44-117 Gliwice
PATRYCJA MARKOWSKA 44-117 Gliwice
EWA MĄCZEWSKA 05-840 Brwinów
JUSTYNA MIGAŁA-ZAWADA 61-312 Poznań
ANNA MISIEJUK 21-505 Janów Podlaski
MARIA MOSKAŁA 34-100 Wadowice
MAGDALENA MUSIALIK 35-309 Rzeszów
JUSTYNA ORŁOWSKA 96-300  Żyrardów
IRENA ORŁOWSKA 96-300  Żyrardów
MARIA OTRĘBSKA 98-220 Zduńska Wola
MAGDALENA PALAK 22-600 Tomaszów Lubelski
IWONA PALICKA 67-400 Wschowa
JOANNA PANASIEWICZ 22-500 Hrubieszów
MARTA PARYŁO-CYGA 32-800 Brzesko
MARIANNA PATKOWSKA 21-400 Łuków
ANNA PUCHOWSKA 89-500 Tuchola
BEATA SEKUŁA 31-100 Tarnów
ELA SIEMBIDA 20-838 Lublin
AGNIESZKA SIGDA 21-500 Biała Podlaska
JOLA SKARŻYŃSKA 43-100 Tychy
DANUTA SOWAŁA 72-600 Świnoujście
MAGDALENA SPIRKOWICZ 61-312 Poznań
MARTA STACHOWIAK 63-900 Rawicz
MONIKA STACHURSKA 99-100 Łęczyca
KATARZYNA STAWIARSKA 33-340 Stary Sącz
MARZENA STAWIŃSKA 06-456 Ojrzeń
JULITA SYROKA 21-412 Adamów
PAULINA SZAST 20-138 Lublin
KATRZYNA ŚWIĄTEK 98-170 Widawa
BARBARA ŚWITAŁA 23-420 Tarnogród
BRYGIDA TADAJ-SICIŃSKA 12-130 Pasym
IZABELA TALAREK 85-858 Bydgoszcz
MICHALINA TELUS 85-717 Bydgoszcz
KATARZYNA TOPOLNICKA 63-900 Rawicz
MACIEK TRZASKA 94-047 Łódź
LUIZA TRZCIŃSKA 95-200 Pabianice
MAŁGORZATA WARCHAPOWICZ 17-100 Bielsk Podlaski
MARTA WILK 23-200 Kraśnik
JUSTYNA WITCZAK-GATLIK 32-400 Myślenice
ALEKSANDRA WŁODAREK 61-312 Poznań
ANNA WOJDAT 05-850 Ożarów Mazowiecki
MARIA WYKA 30-809 Kraków
KAMILA WYLĘGA 46- 220 Byczyna
KRYSTYNA ZAJDEL 37-700 Przemyśl
JOANNA ZAWADA 30-838 Kraków
SYLWIA ZAWIŚLAK 22-107 Sawin
MONIKA ZYGAROWICZ 27-600 Sandomierz

Serdecznie gratulujemy!

Wszystkie konkursy >>

Prześlij dalej

Drukuj