Wiosenny konkurs dla spragnionych zdrowia – wyniki29 maja 2012

wiosenny-konkurs-dla-spragnionych-zdrowia-wyniki

Mamy przyjemność ogłosić wyniki Wiosennego konkursu dla spragnionych zdrowia

Zadaniem konkursowym była odpowiedź na pytanie związane z produktem Len mielony z Zielnika Aptecznego

 

Laureatami konkursu są:

Imię i nazwisko Miejscowość
Natasza Adamek Pakosław
Magdalena Aranowska Dobrzany
Wioletta Bator Szczucin
Anita Bejnerowicz Parchowo
Katarzyna Biel Łącko
Piotr Błaszczyk Mszczonów
Hanna Boguń Świdnik
Jadwiga Boronowicz Radgoszcz
Iwona Brożyna Skórcz
Monika Burek Sokołów Młp.
Sylwia Chomiak Sulechów
Natalia Cicharzewska Ostrów Wlkp.
Elżbieta Ciekańska Częstochowa
Katarzyna Ciesłowska Szczytno
Izabela Czyżak Wąbrzeźno
Elżbieta Erhardt Żegocina
Beata Foltyniewicz Rzgów
Janina Gałażyn Żajny
Katarzyna Garbarz Gręboszów
Barbara Gazda Zwoleń
Krystyna Gerlich Stawiszyn
Małgorzata Gołąb Żarów
Krystyna Gotkowska Świerklaniec
Maria Grabska Szklarska Poręba
Lila Jankowska Świdnica
Kamila Jankowska Szczytno
Ewelina Januszewska Osiek
Anna Jasek Sędziszów Małopolski
Marlena Jasińska Grodzisk Mazowiecki
Krystyna Jastrzębska Supraśl
Zdzisław Jastrzębski Katowice
Anna Juszczak Blizanów
Dawid Kaczmarek Dobrowo
Andrzej Kaczmarek Dobrowo
Hubert Kaczmarek Mogilno
Alina Kaczmarek Orzechowo
Mariola Kaczmarek Mogilno
Monika Kapuścińska Malbork
Iwona Kazimierczak Śleszyn
Ewa Klincewicz Węgorzewo
Krystyna Kołodziej Sandomierz
Małgorzata Komor Wysokie Mazowieckie
Joanna Kordek Zambrów
Krystyna Kostorz Kępno
Marita Kostorz-Lubojańska Rychtal
Anna Kowal Szczytno
Kamila Kowalska Żyrardów
Paulina Kreda Sokółka
Krystyna Krupa Żółkiewka
Barbara Kublik Staroźreby
Waldemar Kublik Staroźreby
Beata Lipińska Milanówek
Henryka Łapacz Pleszew
Agata Makowska Świecie
Anna Matuła Sokołów Młp.
Małgorzata Matuszczak Stubno
Justyna Modzelewska Zambrów
Arleta Mucha Rakoszyce
Wanda Niedźwiecka Węgorzewo
Anna Olczak Bedlno
Halina Owsianka Mędrzechów
Karina Pryk Świdnik
Krystyna Ratajczak Nowa Sarzyna
Ewa Reinholz Strzelno
Marta Rokita Poniatowo
Anna Różyc Świdnik
Maria Rybarczyk Zławieś Wielka
Alicja Saweł Wiśniowa
Mirosława Siemieniaka Nur
Dorota Skibińska Tomaszów Lubelski
Kamila Sobczyk Białystok
Weronika Stodulska Kalisz Pomorski
Kamila Stemporowska Mława
Małgorzata Suchlicka Bolesławiec Śląski
Marta Surdyka Zławieś Mała
Alicja Szafrańska Lublin
Tomasz Szaro Strzyżów
Magdalena Szaro Strzyżów
Alina Szczepańska Skwierzyna
Dorota Szoszorek Poznań
Bożena Szyca Parchowo
Teresa Szymańska Zwoleń
Irena Tesz Sulęcin
Helena Tkaczuk Stary Brus
Alicja Tomczak Piła
Iwona Trzybińska Zubrzyca Górna
Dorota Tylec Skwierzyna
Agnieszka Walczak Witaszyce
Monika Walter Wągrowiec
Marta Wanowska Nowy Dwór Mazowiecki
Maria Weiss Sulechów
Wioletta Włudarska Żuromin
Joanna Wojcik Wiśniowa n. Wisłokiem
Magdalena Wójcik Rozdrażew
Michał Wyrwiński Jarocin
Dorota Wysokińska Chorzów
Aneta Załupska Bochnia
Piotr Zawadzki Grodziec
Karolina Ziębakowska Rejowiec
Weronika Żebrowska Wysokie Mazowieckie

 

Gratulujemy!

Wszystkie konkursy >>

Prześlij dalej

Drukuj