Rozstrzygnięcie konkursu Zielnik Apteczny „Zgadnij, jakie to Zioło?”24 kwietnia 2012

sekrety-ziolowej-apteki-wystartowala-edycja-marcowa

Mamy przyjemność ogłosić wyniki edycji marcowej!

Oto lista laureatów:

1    Dorota     Bujak    (Łuków)
2    Marianna     Patkowska    (Łuków)
3    Ewa     Czaplicka    (Działdowo)
4    Magdalena    Rożenska    (Lidzbark)
5    Justyna    Janiak    (Rybno)
6    Joanna     Kościńska    (Działdowo)
7     Ewa     Dobrzeniecka    (Nidzica)
8    Ewa     Kalinowska    (Działdowo)
9    Izabela     Talarek    (Bydgoszcz)
10    Justyna     Janczewska    (Warszawa)
11    Anna     Stach    (Lesko)
12    Dorota     Łuszcz Szopa    (Kraków)
13    Anna    Cieślik    (Rakoniewice)
14    Iwona     Palicka     (Wschowa)
15    Elżbieta     Florek    (Bochnia)
16    Izabela     Kwinta    (Kłaj)
17    Kinga    Słabosz    (Gdów)
18    Ilona    Sprycha    (Warszawa)
19    Anna Misiejuk    Misiejuk    (Janów Podlaski)
20    Ela     Siembida    (Lublin)
21    Beata     Sekuła    (Kraków)
22    Karolina     Klóska    (Ostrzeszów)
23    Izabela     Sędkowska    (Łódź)
24    Danuta     Bogdańska    (Zamość)
25    Magdalena     Stawiarska    (Annopol)
26    Anna     Matelska    (Poznań)
27    Longina     Cwenk    (Zamość)
28    Magdalena     Musialik    (Rzeszów)
29    Agnieszka     Makuch    (Kraków)
30    Joanna     Kmieć    (Tarnów)
31    Rafał     Kiczek    (Rzeszów)
32    Joanna     Artiomow    (Dobrzyków)
33    Dorota    Dziewulska    (Zbuczyn)
34    Natalia    Cicharzewska    (Ostrów Wlkp.)
35    Marcin     Florek    (Wrocław)
36    Aneta     Ogrodnik    (Iława)
37    Joanna    Kucięba    (Kazimierza Wielka)
38    Anita     Domańska    (Kazimierza Wielka)
39    Justyna    Kopeć     (Wola Rzędzińska)
40    Magdalena     Sołtysik    (Kraków)
41    Anna     Setlak    (Gliwice)
42    Elżbieta     Jaros    (Łódź)
43    Maria     Moskała    (Wadowice)
44    Weronika     Szczudłowska    (Gdańsk)
45    Edyta    Kożykowska    (Plewiska)
46     Agnieszka    Bartoszek    (Sandomierz)
47    Lena     Dubiel    (Łoniów, woj. Świetokrzyskie)
48    Piotr     Gielmuda    (Zamość)
49    Jolanta    Samarek    (Kołobrzeg)
50    M.     Trzaska    (Łódź)

Wszystkie konkursy >>

Prześlij dalej

Drukuj